۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۴:۴۴
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84334322
۰ نفر

برچسب‌ها

حمایت یوتیوب از سانسور جنایت‌های رژیم صهیونیستی

تهران – ایرنا- پس از حمله چند روز گذشته رژیم صهیونیستی به ساختمان خبرنگاران آزاد و مستقل در ساختمان "النجلاء" در مرکز غزه، این بار شبکه آمریکایی "یوتیوب" به کمک صهیونیست‌ها آمده است و دسترسی به صفحه شبکه "الجزیره" قطر که جنایت‌های رژیم کودک کش صهیونیست را به تصویر می‌کشید، محدود کرده است.

به گزارش ایرنا، شبکه الجزیره اعلام کرد که یوتیوب دسترسی به پخش زنده الجزیره را به بهانه «محتوای نامناسب» محدود کرده است.

دفتر رسانه‌ای شبکه قطری الجزیره در چند روز گذشته نیز هدف حمله هوایی قرار گرفت و ویران شد، اقدامی که موجب تنظیم شکایت از سوی این شبکه علیه رژیم صهیونیستی شد.

الجزیره از دوشنبه گذشته و آغاز حملات همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به نوارغزه، از معدود شبکه‌های عربی مستقل است که جنایت اسرائیل علیه مردم فلسطین را پوشش می‌دهد.

این شبکه شنبه هفته جاری نیز در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تخریب دفتر رسانه‌ای خود در غزه توسط رژیم صهیونیستی، از سازمان ملل متحد خواست که از روزنامه نگاران حمایت کند.

این شبکه پربیننده عربی به بینندگان خود وعده داده بود، با وجود تخریب دفتر خود در غزه، حقایق جاری در غزه و اراضی فلسطینی را برملا خواهد کرد و اخبار این مناطق را پوشش می‌دهد.

رژیم صهیونیستی روز شنبه در اقدامی جنایتکارانه و برخلاف قوانین بین‌المللی و به منظور جلوگیری از پوشش جنایات خود، «برج الجلاء» در غزه را که شماری از دفاتر رسانه‌های بین‌المللی در آن استقرار داشتند، هدف قرار داد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha