۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲:۴۵
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84334315
۱ نفر

برچسب‌ها

تلاش ناموفق رژیم صهیونیستی برای ترور رهبر حماس

تهران - ایرنا- رسانه‌های صهیونیستی بامداد چهارشنبه گزارش دادند که اسرائیل دوبار در هفته‌های گذشته اقدام به ترور "محمد ضیف" فرمانده نظامی حماس کرده است که هر دوبار آن به شکست انجامیده است.

به گزارش ایرنا از شبکه خبری "الجزیره" قطر، روزنامه یدیعوت آحارانوت چاپ سرزمین‌های اشغالی در همین ارتباط اعلام کرد، بر اساس سخنان "إیلی کوهن" وزیر اطلاعات اسرائیل، "اسماعیل هنیه" رییس دفتر سیاسی حماس و یحیی سنوار، رییس دفتر این گروه در غزه، در فهرست ترور اسرائیل قرار دارند.

موشک‌های مقاومت همه معادلات رژیم صهیونیستی را به هم ریخته است و این رژیم تنها چاره کار خود را دست زدن به اقدامات ضد بشری همچون بمباران مناطق مسکونی، ترور رهبران فلسطینی و اخیرا قطعی برق ساکنان غزه می‌داند.

همزمان با انتشار این خبر، موج جدیدی از موشک‌ها از نوار غزه روانه شهرک‌های رژیم صهیونیستی شده است.

گردان‌های القسام اعلام کرد، پایگاه هوایی "بلماخیم" در نزدیکی شهر "ریشوون لیتسیون در شمال "اسدود" را با موشک زده است.

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که آژیر شلیک موشک در "اشدود"، "رحوفوت" و "بالماحیم" و "نستسیونا" به صدا درآمده است.

از سوی دیگر المیادین گزارش داد که سه موشک دور برد از نوار غزه به سوی اسرائیل شلیک شده است.

موشک‌های مقاومت خواب را از چشم شهرکنشینان ربوده است و آنها مجبور هستند بیشتر شب را به جای منازل، در پناهگاه‌ها به سر ببرند، اقدامی که در بلند مدت می‌تواند موجب کوچ معکوس ساکنان سرزمین‌های اشغالی به کشورهای مبدأ خود شود.

به گفته "آویخای ادرعی" تا سه‌شنبه شب حدود ۱۲ هزار موشک از نوار غزه راهی سرزمین‌های اشغالی شده است که در نتیجه آن علاوه بر وارد آمدن آسیب‌های مالی، ۱۲ صهیونیست کشته شدند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha