استاندار خراسان رضوی: نهضت خدمات رسانی به مناطق روستایی ادامه دارد

سبزوار- ایرنا- استاندار خراسان رضوی با اشاره به نقش مهم روستاییان در تحرک اقتصادی کشور گفت: نهضت خدمات رسانی به مناطق روستایی بی وقفه ادامه دارد.

محمدصادق معتمدیان عصر سه شنبه در سفر به خوشاب در جمع مردم روستای ینگ، از توابع بخش مشکان این شهرستان افزود: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی طی چهار دهه گذشته با وجود محدودیت‌ها توجه ویژه به مناطق روستایی، عشایری و کم برخوردار بوده است.

وی اضافه کرد: روستاییان همواره در تاریخ کشور نقش آفرینی کرده اند لذا ارائه خدمات و توسعه زیر ساخت‌های مناطق روستایی در دولت های مختلف انقلاب اسلامی متوقف نشده است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تامین آب، برق  و سایر زیر ساخت‌های ارتباطی مناطق روستایی گفت: روستاهای بالای ۲۰ خانوار خراسان‌ رضوی تا پایان سال جاری از نعمت گازرسانی بهره مند می شوند.

معتمدیان افزود: در توجه به توسعه مناطق روستایی و کوهستانی، صعب العبور و مرزی که محرومیت بیشتری داشته اند به برکت انقلاب اسلامی از خدمات بیشتری برخوردار شده اند.

وی اضافه کرد: در کنار ارتقای زیر ساخت‌ها در مناطق روستایی یک موضوع مهم توجه به اشتغال جوانان است که این موضوع متناسب با ظرفیت‌های بخش کشاورزی، دامپروری و سایر بخش‌ها از طریق احداث زیرساخت‌ها و  فراهم نمودن تسهیلات ارزان قیمت مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار خراسان رضوی در ادامه سفر خود به شهرستان‌های این استان عصر امروز سه شنبه وارد شهرستان خوشاب شد.

معتمدیان طی سفر یک روزه خود به خوشاب از شهرهای نوده انقلاب، مشکان و سلطان آباد و ۲ منطقه روستایی این شهرستان دیدن و با مردم و مسوولان گفت و گو کرد.

دیدار با خانواده های معظم شهدا، ملاقات‌های مردمی و نشست جمع‌بندی از دیگر برنامه های سفر استاندار خراسان رضوی در خوشاب است.

سلطان آباد مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha