حادثه تصادف در گیلانغرب جان راننده آمبولانس را گرفت

کرمانشاه - ایرنا- مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: براثر تصادف یک دستگاه آمبولانس با یک دستگاه نیسان عصر امروز سه‌شنبه در شهرستان گیلانغرب چهار تن مصدوم و یک تن کشته شدند.

«اکبر آزادی» عصر سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عصر امروز آمبولانس بیمارستان الزهرا (س) گیلانغرب هنگام اعزام بیمار در محور گیلانغرب به اسلام آباد غرب بخش گواور با یک دستگاه نیسان برخورد کرد.

وی گفت: ⁩در این تصادف متاسفانه راننده آمبولانس در ورودی بیمارستان فوت و بیمار، همراه بیمار، پرستار همراه و راننده نیسان به بیمارستان امام خمینی اسلام آباد منتقل شدند.

او اضافه کرد که ⁩وضعیت راننده نیسان مناسب نیست.

آزادی ⁩به رانندگان توصیه کرد که با دیدن آمبولانس در مسیرهای تردد با توجه به اینکه در حال انتقال بیماران بدحال به مراکز درمانی تخصصی هستند راه را باز نگهدارند و مانع حرکت آمبولانس نشوند تا انشاءالله شاهد حوادث مشابه نباشیم.

وی یادآوری کرد که آمبولانس متعلق به بیمارستان الزهرا گیلان‌غرب بود.

مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه توضیح داد که از اول امسال تاکنون 2 دستگاه آمبولانس در استان دچار حادثه تصادف شده اند که در تصادف اولی که در مسیر شهرستان روانسر به وقوع پیوست تلفات جانی نداشت و تنها چندمصدوم به جای گذاشت.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha