استاندار خراسان رضوی: زیرساخت‌های مخابراتی روستاهای خوشاب تقویت می‌شود

سبزوار- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: به منظور توسعه شبکه ارتباطی، زیرساخت‌های مخابراتی در روستاهای خوشاب تقویت می‌شود.

محمدصادق معتمدیان عصر سه شنبه در سفر به خوشاب در جمع مردم روستای ترخاص این شهرستان افزود: از مشکلات برخی از مناطق روستایی این شهرستان شبکه مخابراتی است که رفع این مشکل در دستور کار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: با توسعه زیر ساخت‌های ارتباطات، زمینه افزایش ضریب نفوذ آنتن دهی موبایل و ایترنت پرسرعت در محدوده روستاهای خوشاب که دچار این مشکل هستند برطرف می شود.

استاندار خراسان رضوی با تاکید بر رفع مشکلات مناطق روستایی استان ادامه داد: کمبود فضای آموزشی، مرمت قنوات و بهسازی راهها از دغدغه‌های مردم خونگرم و متدین این روستاهاست که در اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی می شود.

استاندار خراسان رضوی در ادامه سفر خود به شهرستان‌های این استان عصر امروز سه شنبه وارد شهرستان خوشاب شد.

معتمدیان طی سفر یک روزه خود به خوشاب از شهرهای نوده انقلاب، مشکان و سلطان آباد و ۲ منطقه روستایی این شهرستان دیدن و با مردم و مسوولان گفت و گو کرد.

دیدار با خانواده های معظم شهدا، ملاقات‌های مردمی و نشست جمع‌بندی از دیگر برنامه های سفر استاندار خراسان رضوی در خوشاب است.

سلطان آباد مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha