نمایشگاه الکامپ ١۴٠٠، تیرماه برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - نظام صنفی رایانه‌ای تهران اعلام کرد: بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی «الکامپ» که سال گذشته به دلیل شیوع کرونا لغو شد، تیر ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، نظام صنفی رایانه‌ای تهران (نصر) امروز - سه شنبه - در نشست خبری ماهانه خود از برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ خبر داد.

این نمایشگاه سال قرار بود سال گذشته مانند تمام ٢۵ دوره قبل برگزار شود اما شیوع کرونا باعث لغو هر سه تاریخ تعیین شده از سوی مسئولان برگزاری شد اما رویداد جانبی و مهم آن یعنی الکام استارز به صورت آنلاین برگزار شد.

«حسین اسلامی»، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در نشست خبری این سازمان اعلام کرد امسال نمایشگاه الکامپ اواخر تیر ماه و توسط این سازمان برگزار خواهد شد.
او در این مورد گفت: در تلاش هستیم الکامپ امسال مانند دوره‌های گذشته برگزار شود.

شورای سیاست‌گذاری و کمیته اجرایی الکامپ در حال برنامه‌ریزی و انجام مذاکرات مورد نیاز برای برگزاری هستند و امیدواریم پایان تیر ماه این رویدار برگزار شود.

 این نمایشگاه برعکس دوره‌های گذشته با مدیریت نصر تهران برگزار خواهد شد نه نصر کشور.

آزاد معروفی عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران و که جزییات مورد نیاز این نمایشگاه توسط وی پیگیری می‌شود، افزود: الکامپ بیست و ششم به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود. ابتدا قرار بود این نمایشگاه اواخر خرداد برگزاری شود؛ اما پس از برگزاری جلسات مختلف توانستیم آن را به اواخر تیرماه منتقل کنیم. همچنین کل فضای نمایشگاه نیز به برگزاری الکامپ بیست و ششم اختصاص دارد. او تاکید کرد این نمایشگاه امسال برگزار می‌شود مگر این که شرایط کرونا اجازه برگزاری نمایشگاه را به ندهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha