دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران گشایش یافت

کیش - ایرنا - دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران به صورت مجازی به آدرس الکترونیکی www.iranairshow.com گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، با توجه به فراگیری بیماری کرونا و لزوم رعایت ضوابط بهداشتی دهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران با حضور شرکت ها و نهادهای فعال در عرصه صنایع هوایی ، هوانوردی و هوافضایی فعالیت خود را از امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت به صورت مجازی آغاز کرد.

دبیر دهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران در پیام ویدیویی خود در این نمایشگاه گفت: این دوره از نمایشگاه با شیوه ای مدرن برگزار می‌شود تا توانمندی ها و پیشرفت های صنعت هوایی ایران در عرصه صنایع هوا و فضا و هوانوردی در ۲ سال گذشته را معرفی کند.

بیژن بنکدار اضافه کرد: از هم اکنون برگزاری دوره یازدهم این نمایشگاه در دنیای واقعی برنامه ریزی شده و سعی می شود زمینه حضور پر رنگ شرکت های داخلی و خارجی فعال در بخش های مختلف  هوا و فضا در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران فراهم شود.

علاقمندان به نمایش های هوایی می توانند از طریق سایتwww.iranairshow.com  نمایش های جذاب نمایشگاه امسال را که به روشی نوین و پیشرفته برای نخستین بار به صورت سه بعدی پخش می شود مشاهده کنند.

در این نمایشگاه دستاوردهای مختلفی از سازمان های صنایع هوایی نیروی های مسلح، قدس، هسا، پنها، صها، آرمیا، سمت، پژوهشکده سازمان هوایی، دانشکده هوا و فضای امیر کبیر، خدمات هوایی پارس، هواپیمایی آسمان، ایرسا چکاد کیش و شبیه سازان پیشرفته ابراهیمی به نمایشگاه گذاشته است.

پژوهشگاه هوا و فضا، هواپیمایی قشم ایر، هواپیمایی هما، ستاد توسعه فناوری های فضایی حمل و نقل پیشرفته، پیشرو صنعت دقیق، فارسکو،  انجمن شرکت های هواپیمایی ایران، یوراسیا، رکسانا پارسیان و ماکس از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه بین المللی هوایی ایران که از بیست سال قبل هر ۲  سال یکبار همراه با نمایش های هوایی درکیش برگزار می شد به عنوان مهم ترین رویداد در صنعت هوایی، هوانوردی و هوا فضای ایران درتقویم نمایشگاه های بین المللی هوایی به ثبت رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha