سالن چندمنظوره جمعیت هلال‌احمر لردگان بهره‌برداری شد

شهرکرد- ایرنا- سالن چند منظوره جمعیت هلال‌احمر لردگان روز سه‌شنبه با حضور معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران به بهره‌برداری رسید.

معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران ایران روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری سالن چند منظوره جمعیت هلال‌احمر لردگان گفت: نظارت بر اجرای پروژه‌های مختلف در کشور باید فقط براساس ضوابط قانونی باشد.
اسماعیل نجار روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری از انبار چندمنظوره امدادی شهرستان لردگان تاکید کرد: نباید با توجه به برخی روابط در کار، نسبت به رعایت ضوابط قانونی مرتبط با اجرای پروژه‌های مختلف در کشور بی‌توجهی شود.
وی یادآور شد: همکاری تمامی مردم، مسوولان و گروه‌های مختلف در روند اجرا، تکمیل و بهره‌برداری سریع‌تر طرح‌های مختلف در راستای توسعه کمی و کیفی نقاط مختلف کشور و به‌ویژه استان‌های کمتربرخوردار ضروری است.
مدیرکل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری نیز گفت: عملیات اجرایی ساخت سالن چند منظوره جمعیت هلال‌حمر لردگان در زمینی به وسعت ۴۴ هزار مترمربع و با زیر بنای ۲ هزار متر مربع آغاز شد.
ایرج کیانی تاکید کرد: برای احداث این طرح ۱۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده که هنگام اضطرار و بحران از آن استفاده و در زمان‌های غیربحرانی برای برگزاری دوره‌های آموزشی، ورزشی و همایش.ها استفاده می‌شود.
به گزارش ایرنا، معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران ایران به‌ مدت ۲ روز به چهارمحال و بختیاری سفر کرده بود.
لردگان در ۱۷۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha