انتخابات شورای اسلامی شهر ساری تمام مکانیزه برگزار می‌شود

ساری - ایرنا - رییس کمیته فناوری ستاد انتخابات مازندران با اعلام این که انتخابات شورای اسلامی شهر ساری تمام مکانیزه برگزار می‌شود، از تحویل دستگاه‌های تمام مکانیزه به استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، ابوذر قربانی در جلسه کمیته فناوری ستاد انتخابات استان در ساری ، بر ضرورت تمهید زیرساخت های مناسب جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات تمام مکانیزه در شهر ساری تاکید کرد. ‎

وی گفت : با توجه به دریافت 901 دستگاه تمام مکانیزه از وزارت کشور برای ساری، آمادگی فرمانداری ساری جهت کلیه تمهیدات لازم، موضوعی مهم و ضروری است.

قربانی با اشاره به پوشش مخابراتی روستاهای استان بویژه در نقاط دوردست ، افزود : همکاری و تعامل اداره کل ارتباطات و مخابرات استان در این راستا امری ضروری است .

فرماندار ساری هم در این نشست آمادگی این مجموعه را جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات تمام مکانیزه شورای اسلامی شهر و همکاری در زمینه رفع مشکلات ارتباطی مخابرات اعلام کرد.

در این جلسه شد شرکت مخابرات مازندران جهت رفع مشکلات در نقاط کم پوشش و فاقد پوشش کل استان و ارائه زیرساخت های مخابراتی اقدامات لازم را انجام دهد.

فرمانداری ساری هم مکلف شد تا جهت رفع موانع مانند مجوزهای لازم در شهر ساری اقدام کرده و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هم نسبت به شناسایی و نصب دکل های مخابراتی در نقاط فاقد پوشش یا تقویت در نقاطی با پوشش ضعیف در سطح استان همکاری لازم را به عمل آورد،.

طبق مصوبات این جلسه ، دفتر فناوری اطلاعات استانداری و فرمانداری ساری موظف شدند تا برنامه ریزی برای آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص انتخابات تمام مکانیزه را صورت دهند.

شورای اسلامی شهر ساری 9 کرسی اصلی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha