تفاهمنامه پرتال ساماندهی الکترونیکی هنرمندان خوزستانی امضا شد

اهواز - ایرنا - تفاهمنامه همکاری مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و شرکت طراحی و برنامه نویسی آرتیاش با هدف راه‌اندازی پرتال مدیریت ساماندهی الکترونیکی هنرمندان با هدف مجازی کردن تمامی خدمات ارایه شده به این صنف در خوزستان امضا شد.

به گزارش ایرنا، این تفاهمنامه روز سه‌شنبه در سالن جلسات اداره کل ارشاد اسلامی خوزستان با حضور جمعی از اعضای‌انجمن هنرهای تجسمی خوزستان و شرکت طراحی و برنامه‌نویسی آرتیاش امضا شد.

براساس این تفاهمنامه مقرر شد سامانه پرتال مدیریت ساماندهی الکترونیکی هنرمندان با پشتیبانی ۲۴ ساعته، خدماتی از جمله عضوگیری،تمدید کارت هنرمندان ، شرکت در انتخابات، گالری‌ها و ... را ارایه دهد.

در آیین نشست خبری تفاهمنامه همکاری و عقد قرارداد پرتال مدیریت ساماندهی الکترونیکی هنرمندان ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از خدمات به سمت مجازی شدن گرایش پیدا کرد که  باید تلاش کنیم این فضا را گسترش، و نیز سرعت روند اجرای فعالیت‌های هنری را افزایش دهیم.

ناصرچنانی افزود: با راه اندازی چنین سامانه‌هایی می‌توانیم فعالیت را در حوزه‌های تجارت الکترونیک و نیز بین‌المللی گسترش دهیم.

وی ادامه داد: سامانه‌های آموزشی که به صورت الکترونیکی و مجازی مورد استفاده قرار می‌گیرند بستری را فراهم می‌کنند تا اعضا بتوانند فارغ از تمامی محدودیت‌ها و در هر زمان و مکان از امکانات تکنولوژی بهره ببرند.

مدیرعامل شرکت طراحی و برنامه نویسی آرتیاش نیز گفت: طراحی این پرتال از ابتدای پارسال آغاز شده که در سه فاز طراحی و به بهره‌برداری می‌رسد.

حسین سلیم پور ادامه داد: فاز نخست این سامانه حدود چهار ماه آینده آماده بهره‌برداری است که در این فاز عضوگیری ، صدورکارت ، تمدید هنر کارت‌ها، انتخابات اعضای انجمن هنرهای تجسمی و انتشار اخبار امکان پذیر است.

وی با اشاره به اینکه این سامانه ارتباط مستقیم با هنرمندان را فراهم می‌کند ، افزود: این سامانه قابلیت ارسال پیامک به اعضا ، برگزاری جلسات مجازی ، برگزاری گالری مجازی ، وبینار و ... را دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha