دشمن به دنبال کاهش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی در تلاش برای کاهش مشارکت حداکثری مردم و کم رونق نشان دادن انتخابات سال جاری است.

سردار حبیب شهسواری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در شرایط حساس کنونی همه چشم‌ها به ویژه استکبار جهانی به انتخابات ایران دوخته شده است از این رو مشارکت حداکثری و برپایی شور و نشاط انتخاباتی باید در اولویت اصلی مسوولان باشد.

وی انتخابات ۱۴۰۰ را یک رویداد مهم سیاسی نه تنها برای کشور بلکه در سطح جهان عنوان کرد و ادامه داد: در طول عمر با برکت نظام اسلامی بیشترین تعداد انتخابات با حضور و مشارکت پرشور مردم در کشور برگزار شده است که این امر نشان دهنده حمایت مردم از انقلاب و نظام است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی اضافه کرد: مردم همیشه در صحنه ما همواره برخلاف مسیرهای مورد نظر استکبار حرکت کرده و از حمایت خود از ولایت هیچگاه دست برنداشته اند.

سردار شهسواری با بیان اینکه مردم، همیشه با وجود همه مشکلات و هجمه ها در صحنه حضور داشته اند، افزود: مردم این بار نیز با حضور پرشور خود در انتخابات ۲۸ خرداد، برگه دیگری بر اوراق زرین نظام پر برکت جمهوری اسلامی اضافه خواهند کرد.

وی گفت: مردم باید در کنار حضور گسترده در انتخابات که نشان دهنده اتحاد و انسجام آنهاست نسبت به انتخاب افراد اصلح نیز با هوشیاری و آگاهی لازم اقدام کنند.

سردار شهسواری تاکید کرد: تدابیر لازم و همه آمادگی های مورد نیاز برای حفظ امنیت برگزاری انتخابات در سطح شهرستان ها ،بخش ها و روستاها فراهم شده است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان باسراسر کشور در این شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha