۵۳۵ داوطلب برای انتخابات شوراها در شهرستان زرندیه نام نویسی کردند

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: ۵۳۵ داوطلب برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان نام نویسی کرده اند که روند بررسی صلاحیت آنها از سوی هیات مرکزی در دست انجام است.

«سیامک سلیمانی» روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای این شهرستان ۴۷۱ نفر داوطلب شدند که ۲۰۷ نفر در بخش خرقان و ۲۶۴ داوطلب نیز در روستاهای بخش مرکزی نام نویسی کرده اند.

وی گفت: شمار داوطلبانی که برای تصاحب کرسی های شورای شهر در این شهرستان ثبت نام کردند نیز ۶۶ نفر است که بیشترین تعداد مربوط به مرکز شهرستان (مامونیه) می باشد.

وی عنوان کرد: متناسب به شرایط جمعیتی و جغرافیایی، در سطح شهرستان زرندیه ۶۴ شعبه اخذ رای تعیین شده است تا در روز ۲۸ خرداد نسبت به اخذ آرا اقدام کنند.

فرماندار زرندیه تاکید کرد: از جمله نکات ضروری و مدنظر برای برگزاری انتخابات پیش رو در این شهرستان رعایت قانون، برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی، حساسیت در مورد عدم استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزدی خاص و همچنین حفظ سلامت رای دهندگان و عوامل برگزاری در شرایط شیوع ویروس کرونا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

سلیمانی گفت: همه آحاد مردم را باید با امیدبخشی و اقناع در راستای عمل به وظایف ملی و شرعی نسبت به شرکت گسترده و پرشور در انتخابات ترتیب و دعوت کرد و وظیفه مسئولان در این خصوص بسیار مهم است.

وی گفت: شاخص های انتخاب اصلح و تاثیر مشارکت حداکثری بر ناکامی ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و توسعه پایدار و رفع مشکلات در گرو تصمیم درست و برگزاری انتخابات پرشور است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha