۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 1367
کد خبر: 84333322
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار: شعب اخذ رای در آران و بیدگل ۱۰ درصد افزایش یافت

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل گفت: شعبه‌های اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان نسبت به انتخابات دوره قبل ۱۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، اسماعیل بایبوردی روز سه شنبه در نشست هیات اجرایی انتخابات آران و بیدگل افزود: در این دوره انتخابات ۷۹ شعبه اخذ برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان پیش‌بینی شده است که این تعداد در دوره قبل ۷۲ شعبه بوده است.

وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات با توجه به شرایط کرونایی برای شعبه‌های اخذ رای آران و بیدگل تصمیم‌گیری شده است، ادامه داد: ۵۸ شعبه ثابت و پنج شعبه سیار اخذ رای برای بخش مرکزی شامل شهرهای آران و بیدگل، نوش‌‎آباد و سفیدشهر و روستاهای سه‌گانه این بخش در نظر گرفته شده که تعداد شعبه‌های شهری ۵۸ و شعبه‌های روستایی پنج شعبه است.

به گفته وی، ۱۶ شعبه اخذ رای نیز برای بخش کویرات شامل شهر ابوزیدآباد و روستاهای هشتگانه این بخش به منظور اخذ رای در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده که شامل پنج شعبه شهری و ۱۱ شعبه روستایی است.

فرماندار آران و بیدگل قانون را فصل‌الخطاب تمامی مراحل نظارت و اجرای انتخابات در این شهرستان برشمرد و گفت: اعضای هیات‌ نظارت و اجرایی انتخابات با درنظرگرفتن قانون‌مداری، امانتداری و رعایت اصل بی‌طرفی، این رسالت مهم تاریخی و سرنوشت‌ساز را انجام می‌دهند. 

وی برنامه‌ریزی دشمنان ملت ایران در شرایط کنونی را تحریم انتخابات برشمرد و تصریح کرد: بهترین گزینه برای بی‌اثر کردن چنین برنامه‌هایی از سوی دشمنان، حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات و پای صندوق‌های اخذ رای است و بر این اساس همه تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار می‌بندیم.

بایبوردی خاطر نشان کرد: با ایجاد تحرک و نشاط اجتماعی و نیز برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند، نمایشی باشکوه از حضور، اقتدار و توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مشارکت سیاسی و رقابت‌های انتخاباتی رقم بخورد.

آران و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha