پویش دوشنبه‌های پیاده‌روی و چند خبر ورزشی از اردبیل

اردبیل- ایرنا- برگزاری پویش دوشنبه‌های پیاده‌روی، صدور مجوز مسابقات شمشیربازی و حضور بانوی دو و میدانی‌کار در اردوی تیم ملی ناشنوایان از جمله خبرهای ورزشی روز سه‌شنبه در استان اردبیل است.

پویش دوشنبه‌های پیاده‌روی در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش ایرنا، نایب رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان اردبیل از برگزاری طرحی با عنوان پویش دوشنبه‌های پیاده‌روی در مرکز این استان خبر داد.

وجیهه تیموریان در این زمینه گفت: طرح با محوریت ورزش عصرگاهی هر هفته دوشنبه در فضاهای باز محله‌های مختلف با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در راستای سلامتی و برون‌رفت جامعه از کم تحرکی به اجرا درخواهد آمد.

وی تاکید کرد: باید از حداکثر ظرفیت‌های موجود از جمله پارک‌ها و فضاهای باز برای افزایش تحرک در جامعه استفاده شود که طرح پویش دوشنبه‌های پیاده‌روی نیز در این راستا به اجرا درمی‌آید.

مجوز مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اردبیل صادر شد

رئیس هیات شمشیربازی استان اردبیل از صدور مجوز برگزاری مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ اردبیل در رده سنی زیر ۲۳ سال از سوی فدراسیون شمشیربازی کشور خبر داد.

هادی صباغی بیان کرد: مسابقات جایزه بزرگ اردبیل (grand prize) اواخر خرداد یا اوایل تیرماه سال‌جاری در اسلحه اپه و اواخر شهریورماه در اسلحه سابر در بخش آقایان برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: جوایز این مسابقات به صورت نقدی برای نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال، نفر سوم ۱۵ میلیون ریال و هزینه اسکان بازیکنان و تغذیه در روز مسابقات برعهده هیات شمشیربازی استان اردبیل خواهد بود.

بانوی دو و میدانی‌کار به اردوی تیم ملی ناشنوایان دعوت شد

یک نفر دو و میدانی‌کاران ناشنوای اردبیلی در نخستین دوره اردوی آماده‌سازی تیم ملی ناشنوایان ایران حضور می‌یابد.

بنابر اعلام روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل، مریم عبدی‌فرد بانوی ناشنوای دو و میدانی‌کار از این استان در اردوی آمادگی تیم ملی به میزبانی استان گستان حضور می‌یابد.

اردوی تیم ملی ناشنوایان بانوان ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان دو و میدانی لهستان ۲۰۲۱ از امروز تا ۱۵ خردادماه برگزار می‌شود.

روسای هیات‌های ورزش جانبازان و ژیمناستیک بیله‌سوار منصوب شدند

گل احمد شکری و وحید صدفی با ابلاغ روسای هیات‌های جانبازان و معلولین و ژیمناستیک استان اردبیل برای مدت چهار سال به ترتیب به عنوان رئیس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین و هیات ژیمناستیک شهرستان بیله‌سوار منصوب شدند.

همچنین در این آیین که با حضور رضا پاکدل، سرپرست اداره ورزش و جوانان بیله‌سوار برگزار شد، ژیلا توحیدی نیز به عنوان نایب رئیس امور بانوان هیات فوتبال این شهرستان معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha