۱۱۱ شعبه آرای مردم سرپل‌ذهاب در انتخابات را جمع‌آوری می‌کند

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ۱۱۱ شعبه اخذ رای شهری و روستایی (ثابت و سیار) ‌در این شهرستان آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در روز ۲۸ خرداد جمع‌آوری می‌کند.

نورالدین فرزادی پور روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع شعب اخذ رای، ۳۹ شعبه شهری و ۷۲ شعبه روستایی است که ۴۰ شعبه ثابت و ۷۱ شعبه نیز به صورت سیار کار رای‌گیری از واجدین شرکت در انتخابات را انجام می‌دهند.

وی اظهار داشت: رویکرد مهم دست اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات متشکل از هیات اجرایی و نظارت رعایت اصل بی طرفی و امانتداری در صیانت از آرای مردم است.

فرماندار سرپل ذهاب با بیان اینکه آمادگی کامل را برای برگزاری انتخابات پرشور داریم، گفت: تلاش ما بر صیانت از آرای مردمی و ایجاد محیطی توام با نشاط کامل برای برگزاری انتخابات پرشور، سالم و با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم است.

فرزادی پور ادامه داد: مردم شهرستان سرپل ذهاب آماده‌اند تا همچون سنوات گذشته با حضور حداکثری خود در شعب اخذ رای و مشارکت در انتخابات پیش‌رو، دشمنان نظام و انقلاب را ناامید و مُهر تایید دیگری بر حقانیت نظام اسلامی بزنند.  

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد سال جاری همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha