شورای اخوت اسلامی افغانستان حمله رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد

کابل - ایرنا - شورای اخوت اسلامی افغانستان ضمن محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کرد رژیم غاصب وآدم کش اسرائیل یکبار دیگر عمق قساوت، زور گویی وقانون شکنی خود را نشان داد.

به گزارش ایرنا، شورای اخوت اسلامی افغانستان روز سه شنبه با صدور اطلاعیه ای اضافه کرد این رژیم که با حمایت قدرت های غربی در بیش از نیم قرن تجاوز، غصب سرزمین،  کشتار کودکان وانسان های بی‌گناه  و نقض تمامی قوانین بین المللی به حیات خود ادامه داده است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است این بار نیز رژیم غاصب صهیونیستی با تهاجم بی سابقه به غزه با هدف قراردادن منازل مسکونی و بیمارستان ها بیش از ۵۰ کودک را قتل عام کرده است.

شورای اخوت اسلامی افغانستان از سازمان ملل خواست ضمن محکومیت تجاورز رژیم صهیونیستی ،اقدام لازم برای جلوگیری از قتل عام مردم فلسطین بردارد.

این شورا از سازمان های مدعی حقوق بشر و سازمان های بین المللی خواسته است در مقابل جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی سکوت نکنند.

نیروهای اشغالگر صهیونیست از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ اردیبهشت) حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها را شروع کردند که تاکنون در اثر این حملات ۲۱۸ فلسطینی شهید و یک هزار و ۲۳۵ دیگر زخمی شدند. مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین های اشغالی کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha