۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۵:۰۰
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84333004
۰ نفر

برچسب‌ها

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به غزه

تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی در ادامه جنایات علیه مردم مظلوم فلسطین، بامداد سه شنبه نوار غزه را هدف حملات شدید هوایی قرار داد.

روسیا الیوم گزارش داد: جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه اطراف مجتمع انصار و منطقه ای  را در اطراف میدان الکتیبه واقع در غرب نوار غزه بمباران کردند.

خبرگزاری فلسطینی معا نیز گزارش داد که رژیم اشغالگر پیش از اعلام آتش بس احتمالی، خود را برای بمباران محله الرمال به گمان وجود تونل ها و زیرساخت های مقاومت، آماده می کند.

بر اساس اعلام تارنمای  صهیونیستی «والا» ارتش رژیم اشغالگر همچنین دنبال فرصت برای ترور یحیی السنوار مقام ارشد حماس و محمد ضیف و دیگر مسئولان این جنبش است.

شهرهای مختلف سرزمین‌های اشغالی فلسطین اخیرا شاهد دور جدید مقاومت مردم فلسطین است. اقدامات رژیم صهیونیستی برای تخریب و اشغال محله شیخ جراح در بخش شرقی بیت المقدس اشغال شده، موجب آغاز دور جدیدی از درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی و ادامه این درگیری‌ها منجر به اعتراضات جهانی به جنایات صهیونیست‌ها شده است.

نیروهای اشغالگر صهیونیست از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ اردیبهشت) حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها را شروع کردند که تاکنون در اثر این حملات ۲۱۸ فلسطینی شهید و یک هزار و ۲۳۵ دیگر زخمی شدند. مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین های اشغالی کرده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha