مجیدی: برخی تیم ها چهار سال با شلوغ‌کاری جام گرفتند

تهران- ایرنا- مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال گفت: برخی تیم ها ۴ سال است که با شلوغ کاری به جام می رسند.

به گزارش ایرنا، فرزاد مجیدی بامداد سه شنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی گفت: ابتدا از هواداران استقلال بابت شکست در شهرآورد عذرخواهی می‌کنم. متاسفانه پیروانی در خصوص هواداران ما صحبت کرد اما او در جایگاهی نیست که بخواهد در مورد هواداران استقلال صحبت کند.

وی افزود: در طول شهرآورد پیروانی یک حرف زشت را خطاب به داور چهارم مطرح کرد. هفته قبل در بازی با سپاهان آن اتفاقات رخ داد. از فدراسیون توقع داریم برخورد قاطع کند. 

مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس در این مدت ۳۰ میلیارد تومان از سوی یک اپراتور گرفته و آنها مورد حمایت  هستند.

وی گفت: در فوتبال باید یک جام بگذاریم برای یک تیم خاص پس از آن بقیه بیایند و رقابت کنند. چهار سال است با همین شلوغ کاری قهرمان شدند.

مجیدی اضافه کرد: همین الان حاضریم جام را بدهید به همین‌ها. باید دربی را در روزی که همه بازیکنان حریف بودند می‌بردیم. مددی مدیرعامل ما همه صحبت‌ها را انجام داد. مدیر پرسپولیس در جایگاهی نیست بخواهد در مورد هوادار ما صحبت کند.

مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال گفت: دوستان هر هفته با شلوغ کاری کار را پیش می‌برند.
مدیر اجرایی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اگر یگان ویژه نبود امنیت در ورزشگاه نداشتیم. چرا نیمه دوم آن‌ها دیر آمدند؟ به این خاطر که هوادارانشان از ورزشگاه بیرون بروند.

وی تصریح کرد: چرا کمیته اتضباطی آرای خود را اعلام نکرد؟ اگر این پنالتی برعکس اتفاق می‌افتاد دوستان همه جاصحبت می‌کردند. آقایان برای هر کس شلوغ می‌کنند اما برای تیم ما نباید شلوغ کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha