۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۵:۰۱
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84332966
۰ نفر

برچسب‌ها

شهادت یک فلسطینی دیگر در کرانه باختری

تهران- ایرنا- یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری به شهادت رسید. با شهادت وی تعداد شهدای درگیری های اخیر در کرانه باختری به ۲۲ تن افزایش یافت.

خبرگزاری فلسطینی «معا» دوشنبه شب به نقل از منابع پزشکی گزارش داد که «عبیده اکرم جوابره»، جوان ۱۸ ساله در اردوگاه العروب در شمال الخلیل به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست شهید  و یک جوان دیگر نیز بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست در جریان درگیری هایی که در این اردوگاه رخ داد، زخمی شد.

منابع محلی گفتند که درگیری ها در این اردوگاه به دنبال اعلام خبر شهادت جوابره شدت یافت و جوانان فلسطینی نظامیان صهیونیست را با سنگ مورد حمله قرار دادند که آنها نیز در واکنش، اقدام به تیراندازی و شلیک گاز اشک آور به سمت اردوگاه کردند.

بنا به اعلام رسانه های خبری، از آغاز درگیری های اخیر میان فلسطینی ها  و نظامیان صهیونیست، تاکنون ۲۲ تن در کرانه باختری به شهادت رسیده اند.

شهرهای مختلف سرزمین‌های اشغالی فلسطین شاهد دور جدید مقاومت مردم فلسطین است. اقدامات رژیم صهیونیستی برای تخریب و اشغال محله شیخ جراح در بخش شرقی بیت المقدس اشغال شده، موجب آغاز دور جدیدی از درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی و ادامه این درگیری‌ها منجر به اعتراضات جهانی به جنایات صهیونیست‌ها شده است.

نیروهای اشغالگر صهیونیست از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ اردیبهشت) حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها را شروع کردند که تاکنون در اثر این حملات ۲۱۸ فلسطینی شهید و یک هزار و ۲۳۵ دیگر زخمی شدند. مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین های اشغالی کرده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha