ربیعی: فوتبالی به سپاهان باختیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: من به شرافت بازیکنانم ایمان دارم و فوتبالی مقابل سپاهان شکست خوردیم.

به گزارش ایرنا، محمد ربیعی دوشنبه شب در مورد شکست پنج بر یک تیمش برابر سپاهان که با شبهاتی همراه بود، اظهار داشت: در ابتدای صحبت‌هایم از تمام مردم استان کرمان و هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم. خودمان هم باور نداشتیم این نتیجه رقم بخورد اما این اتفاق رخ داد. به شرافت و پاکی تمام بازیکنانم قسم می خورم. این موارد در فوتبال رخ می دهد.

وی افزود: در فصل جاری هم نتایج مشابهی داشتیم. مقابل سپاهان روز بدمان بود و اشتباهات فردی داشتیم اما این پسندیده نیست که در روز بد فوتبالی ما چنین حرف‌هایی مطرح شود. مسوولیت شکست به عهده سرمربی است و من هستم که تاوان این باخت را می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: من با تیمم زندگی می کنم و تمام بازیکنانم را از نظر ذهنی می شناسم. ما اشتباه داشتیم که این اشتباهات بررسی خواهد شد. در جام حذفی مقابل سپاهان ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم.

ربیعی اضافه کرد: فشار غیر معقول روی تیم ما است. دو باخت در هفته های اخیر  مقابل نساجی و نفت مسجد سلیمان داشتیم و این موضوع تاثیر روی بازیکنانم داشت. با همین بازیکنان و همین تیم شگفتی ساز بودیم. تیم ما با شرافت و سلامت تمام مقابل سپاهان قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: ما فصل را به خوبی تمام خواهیم کرد. اگر متوجه چیزی شویم با شدیدترین شکل برخورد خواهیم کرد اما باز هم می‌گویم که به شرافت بازیکنانم ایمان دارم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha