بیماران بیمه تامین اجتماعی ۱۰۰درصد تحت پوشش  قرار می‌گیرند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه بیماران بیمه تامین اجتماعی ۱۰۰ درصد تحت پوشش ییمه ای قرار می‌گیرند، گفت: خدمات بیمه ای ۱۰۰درصدی در قبال تعهدات پذیرفته شده سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.

فریدون همتی دوشنبهشب پس از دیدار با مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: هزینه درمان بیمه‌شدگان در شهرهای بدون بیمارستان تامین اجتماعی، رایگان بوده و به طور کامل پرداخت می‌شود.
وی بیان داشت: در شهرهایی که بیمارستان تامین اجتماعی وجود دارد، اگر فردی به بیمارستان دولتی مراجعه کند، باید نسبت به پرداخت ۱۰درصد فرانشیز اقدام کند و تنها افراد بالای ۶۵ سال، مشمول خدمات رایگان بیمه تامین اجتماعی می‌شوند.
استاندار هرمزگان همچنین از آغاز عملیات احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های بندر خمیر و حاجی آباد در آینده نزدیک خبر داد و اظهارداشت: زمین مورد نیاز برای ساخت این درمانگاه در شهر خمیر پیش از این مهیا شده بود و برای تامین زمین درمانگاه حاجی آباد نیز از طریق اداره کل راه و شهرسازی اقدام لازم انجام خواهد شد.
وی با اشاره به بازدید اخیر خود از شهرستان بندرلنگه و بیمارستان شهید محمدیها در این شهر، افزود: با توجه به بررسی انجام شده، مقرر شد پس از رفع برخی ایرادها توسط مدیریت بیمارستان، مجوز اعتبار سنجی برای این بیمارستان از سوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صادر شود که به محض دریافت مجوز ، سازمان تامین اجتماعی نسبت به عقد قرارداد اقدام خواهد کرد.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: با توجه به اینکه  بیمارستان شهید محمدیها بندرلنگه، نظامی است، با پیگیری انجام شده در نشست امروز مقرر شد پس از تصویب هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، بیمه شدگان مراجعه کننده به این بیمارستان نیز به مانند بیمارستان های دولتی، از پوشش ۱۰۰درصدی بیمه ای برخوردار شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha