فرماندار زرندیه: اولویت امسال این شهرستان  تکمیل پروژه های ناتمام است

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه با تاکید بر تعیین تکلیف اعتبارات سال ۹۹، از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان خواست که امسال تمرکز خود را بر روی تکمیل پروژه های ناتمام قرار دهند.

به گزارش ایرنا، «سیامک سلیمانی» روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان زرندیه، اظهار داشت: در حالی که شماری از پروژه های آغاز شده در وضعیت نیمه تمام هستند، اولویت باید بر تکمیل و بهره برداری از این طرح ها باشد و تا تحقق این مساله، پروژه جدیدی را آغاز نخواهیم کرد.

 وی ادامه داد: مدیران شهرستان با نگاه کارشناسی اولویت های اجرایی را برای جذب سهم اعتبارات سال ۱۴۰۰ تعیین کنند.

فرماندار زرندیه همچنین اهتمام جدی برای تحقق معنویات مقام معظم رهبری و شعار سال در راستای پشتیبانی از تولید و رفع موانع، راهبرد اصلی این شهرستان برشمرد.

سلیمانی افزود: فعالیت بیش از ۳۲۰ کارخانه بزرگ تولیدی در شهرک های صنعتی زرندیه و همچنین ظرفیت های موجود در بخش کشاورزی به شرط رفع موانع و حمایت از تولیدکنندگان می تواند نویدبخش روزهای درخشانی در این حوزه ها باشد به همین دلیل همه دستگاه‌ها مکلف هستند با تمام توان در این خصوص فعالیت کنند.

وی در خصوص انتخابات ۲۸ خرداد نیز گفت: انتخابات تبلور اقتدار ملی، سیاسی و همبستگی اجتماعی است و حضور باشکوه مردم در پای صندوق های براقتدار و مشروعیت نظام اسلامی در داخل و عرص های بین المللی می افزاید.

سلیمانی گفت: توطئه‌های دشمنان برای کاهش مشارکت در انتخابات، بار دیگر از سوی ملت ناکام خواهد ماند. زیرا تجربه ۴۳ ساله انقلاب نشان می دهد مردم ایران در بزنگاه های حساس همیشه پای انقلاب و آرمان ها ایستادگی می کنند و نقشه بدخواهان را باطل می کنند.

وی گفت: برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان زرندیه بیش از ۶۰ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز، با اشاره به حوادث غزه، گفت: جریان مقاومت باعث زمینگیر شدن رژیم صهیونیستی شده است.

حجت الاسلام محمد سبزی افزود: اسرائیلی که روزی رویای تصرف اراضی نیل تا فرات را در سر می‌پروراند هم‌اکنون به لطف مقاومت میدان در پناهگاه‌های خود زمین گیر شده اند و سران این رژیم هم در سرزمین‌های دور دست سکنی گزیده‌اند تا برد موشک‌های رزمندگان فلسطینی به آنجا نرسد.

وی افزود: کسانی که یک بار آزموده شده‌اند نباید دوباره وقت و فکر مردم را تلف کنند زیرا که توان‌ آنها برای مردم مشخص شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات آگاهانه، گفت: اهمیت انتخابات در شرایط کنونی بر کسی پوشیده نیست و افراد فاقد صلاحیت نمی‌بایست در انتخابات شرکت کند.

سبزی بر ضرورت تسهیل امور مردم توسط مسئولان ادارات و نهادها تاکید کرد و گفت: مسئولان می‌بایست با ارتباط مستقیم با مردم، مشکلات را احصاء و برطرف کنند.

وی کنترل قیمت‌ها و نظارت بر صنوف را ضروری دانست و از دستگاه‌های ذیربط خواست تا در این خصوص اهتمام بیشتری داشته باشند زیرا که جلب رضایت مردم موجب افزایش اعتماد عمومی، امیدآفرینی و شکست ترفندهای دشمنان می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha