دیوارنگاره جدید میدان فلسطین با موضوع پیروزی قدس رونمایی شد

تهران- ایرنا- جدیدترین دیوارنگاره میدان فلسطین با موضوع «مقاومت فلسطین و پیروزی قریب الوقوع قدس» رونمایی شد.

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از سازمان تبلیغات اسلامی، با افزایش حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه و اینکه موضوع پیروزی قریب الوقوع مردم فلسطین و انتفاضه به فرهنگی جهانی تبدیل شده و روز به روز به موج صهیونیسم‌ستیزی افزوده می‌شود و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند «انتفاضه ‌مردم ‌فلسطین ‌دستاوردهای عظیمی برای این ملّت داشته و به ‌رغم ‌تمام ‌فشارها ادامه‌ خواهد یافت ‌و رژیم ‌صهیونیستی ‌نمی‌تواند آن را برای‌ همیشه‌ متوقف ‌کند»، سازمان تبلیغات اسلامی باطراحی دیوارنگاره‌ای، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و آرمان مقاومت را اعلام کرد.

در همین راستا جدیدترین دیوار نگاره میدان فلسطین با موضوع «مقاومت فلسطین و پیروزی قریب الوقوع قدس» رونمایی شد، این دیوار نگاره در ابعاد ۲۰ در ۱۰ با نقش پرچم کشور فلسطین و جمله «پیروزی نزدیک است» هم اکنون نصب شده است.

از هفته گذشته و در پی حملات صهیونیست‌ها به فلسطینی ها در محله «شیخ جراح» در شرق بیت المقدس، که به مسجد الاقصی هم کشیده شد، نیروهای مقاومت فلسطینی وارد عمل شده و اسرائیل را هدف صدها موشک و راکت خود قرار داده‌اند.

در حالی حملات علیه غزه وارد هشتمین روز پیاپی شده که رژیم صهیونیستی از بامداد یکشنبه حملات گسترده و وحشیانه‌ای را علیه مناطق مختلف مسکونی نوار غزه صورت داده است.

وزارت بهداشت فلسطین آمار شهدای حملات جنایتکارانه هشت روزه ارتش رژیم صهیونیستی تا این لحظه را ۲۱۸ شهید از جمله ۶۰ کودک اعلام کرد.

مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایات صهیونیست ها، اراضی اشغالی از جنوب تا شمال را آمار حملات گسترده موشکی و راکتی قرار داد که طی آن ده ها صهیونیست زخمی شده و خسارت های سنگینی به دشمن صهیونیستی وارد شد.

به دنبال تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، جنبش جهاد اسلامی فلسطین خواستار تشدید مقاومت و مقابله با تروریست‌های شهرک‌نشین و ارتش صهیونیستی با هر وسیله ممکن شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha