کودک کشی در نوارغزه ننگ بزرگی بر پیشانی صهیونیسم و حامیان آن است

مهاباد- ایرنا- امام جمعه بوکان با بیان اینکه سکوت در برابر جنایات اسرائیل همراهی با این رژیم غاصب است، گفت: کودک کشی در نوار غزه ننگ بزرگی بر پیشانی رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آن است .

ماموستا ملا عباس احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در سرزمین های اشغالی افزود: این رژیم غاصب بی‌رحمانه کودکان را به خاک و خون می‌کشد اما بسیاری از سازمان‏‌های بین‏ المللی، غربی و عربی سکوت کرده‏‌اند و این سکوت نشان از حمایت این مجامع از کودک‌کشی و جنایات رژیم جعلی صهیونیستی است.

وی ادامه داد: جنایات رژیم صهیونیستی در هر شرایط محکوم بوده و در این شرایط همه مسلمانان و مجامع بین المللی باید در مقابل این جنایات واکنش نشان داده و آن را محکوم کنند.

امام جمعه بوکان اضافه کرد: جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم غزه موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم آزاده دنیا شده ولی باید کشورهای مدعی آزادی‌ بیان و حقوق بشر نیز مواضع روشن اتخاذ کرده و اجازه ندهند که این رژیم به کودک کشی خود ادامه دهد.

وی گفت: هروقت از طرف مقام معظم رهبری دستور و پیامی صادر شود، همه ما با جان و دل، جان بر کف برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین اعلام آمادگی خواهیم کرد و مطیع امر رهبری خواهیم بود.

ماموستا احمدی خواستار اتحاد مسلمانان جهان علیه جنایات رژیم غاصب صهیونیستی شد و گفت: اگر کشورهای اسلامی با یکدیگر اتحاد و همدلی داشته باشند، به طور قطع بزرگترین قدرت‌های دنیا هم که دست به دست هم دهند، نمی‏ توانند به مسلمانان ضربه بزنند.

طی روزهای اخیر با حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی صدها نفر از مردم غزه به شهادت رسیده اند که در میان آنها، دهها کودک و زن به چشم می خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha