۲ هزار و ۶۹۰ خودرو بابت تردد شبانه در گچساران جریمه شدند

گچساران- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: در اجرای محدودیت های ترافیکی  از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزارو ۶۹۰ دستگاه خودرو در این شهرستان جریمه شدند.

سرهنگ ارسلان خادمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای طرح محدودیت های ترافیکی این تعداد خودروها جریمه ۲ میلیون ریالی شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا تردد همه وسایط نقلیه اعم از بومی و غیربومی از ساعت۲۲ تا چهار بامداد در گچساران و معابر عمومی شهر ممنوع است.

خادمی ابراز کرد:  جریمه تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ تا چهار بامداد در سطح شهر ۲ میلیون ریال تعیین شده است.

جانشین فرمانده انتظامی گچساران گفت: ۱۵۷ دستگاه خودروبه دلیل نقض قانون و مخدوش کردن  پلاک‌های امسال توقیف شد.

خادمی تصریح کرد: در راستای اجرای مصوبات ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا طرح محدودیت تردد خودرویی در این شهرستان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

وی تصریح کرد: برای کنترل تردد در ساعت های شبانه روز از دوربین‌های ثبت تخلف  استفاده می شود و خودروهای متخلف جریمه و اعمال قانون خواهند شد.          

خادمی ابراز کرد: همچنین از امسال  بازرسی از ۲هزارو ۴۳۷ واحد صنفی گچساران انجام شد که  ۳۸۷ واحد صنفی در این شهرستان به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، پلمب شدند.

وی بیان کرد:  در این راستا همچنین به بیش از ۶۰۴ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی اخطار داده شد.

خادمی افزود: این اقدام قانونی پلیس گچساران در راستای اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف  شهرستان با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا صورت گرفت.

شهرستان ۱۵۰هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha