ملی‌پوشان فوتسال و فوتبال زنان واکسینه می‌شوند

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایرنا، باتوجه به در پیش بودن مسابقات تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان و لزوم واکسینه شدن آنها پیش از اعزام به رقابت‌ها، نشست مشترک «شهاب‌الدین عزیزی خادم» و «امین نوروزی»  با «علیرضا رئیسی» سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و «سیدکامل تقوی‌نژاد» معاون وزارت بهداشت در محل این وزارتخانه برگزار شد.

در این نشست مقرر شد با مساعدت وزیر و معاونین وزارت بهداشت نسبت به واکسینه شدن اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان در زمانبندی مناسب اقدام شود.

عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: پس از مساعدت وزارت بهداشت در واکسینه شدن بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال آقایان، با برگزاری این نشست مقرر شد اقدام مشابه جهت واکسینه کردن اعضای تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال زنان در زمانبندی مناسب انجام شود.

وی با تقدیر از همکاری همه جانبه وزیر و معاونین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در فدراسیون فوتبال معتقد به نگاه یکسان و لزوم ایجاد شرایط مناسب و برابر برای تیم‌های ملی در همه رده‌ها هستیم. از اینکه وزارت بهداشت ما را در اجرای این هدف در بخش پزشکی یاری کرده، بسیار سپاسگزارم. از امین نوروزی و تقوی‌نژاد برای این لطف بزرگ تشکر می‌کنم که شرایطی فراهم کردند واکسینه شدن تیم های ملی فوتسال و فوتبال زنان هم در کنار تیم‌ ملی فوتبال بزرگسالان برای اعزام‌هایی که در پیش داریم انجام شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha