۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۲
کد خبرنگار: 3134
کد خبر: 84332157
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزیدگان جشنواره ملی عکس شهریاران در سمنان معرفی شدند

سمنان- ایرنا- برگزیدگان «جشنواره ملی عکس شهریاران» شامل بخش‌های تک عکس حرفه‌ای، مجموعه عکس و تجربه، در آیینی در سالن کنفرانس شهرداری سمنان معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، به انتخاب هیات داوران، اسامی برگزیدگان جشنواره ملی عکس شهریاران اعلام شد و در بخش تک عکس حرفه‌ای، محمد رضایی از مازندران رتبه اول، میلاد حدادیان از خراسان رضوی رتبه دوم و احمد صالحی از اصفهان رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین حامد ملک پور از تهران، حمیدرضا بازرگانی از زنجان و سیدعلی حسینی‌فر از تهران در بخش تک عکس حرفه‌ای شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش مجموعه عکس، حامد ملک پور از تهران رتبه اول، محمد آهنگر از خوزستان رتبه دوم و احمد ظهرابی از قم رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین هادی دهقان پور از خراسان رضوی، محمد رضایی از مازندران و سیدعابد میرمعصومی عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان بخش تجربه این جشنواره نیز سیدمطهره عطایی قوچانی و سیده ماجده عطایی قوچانی  از خراسان رضوی، محمدعلی طاهریان و سیدپارسا سیدعلیان از سمنان و کارو احمدی از کرمانشاه بودند.

۷۰ اثر در بخش تک عکس حرفه‌ای به نمایشگاه ملی عکس شهریاران راه یافت که در بین آن‌ها یک اثر از میرمعصومی عکاس ایرنا سمنان به چشم می‌خورد.

هیات داوران «جشنواره ملی عکس شهریاران» متشکل از افشین بختیار، امیرعلی جوادیان و خسرو به‌آیین بود و در مجموع یکهزار و ۹۹۵ اثر از ۴۰۱ عکاس ۲۵ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ملی عکس شهریاران ارسال شد. نمایشگاه عکس مجازی این جشنواره در تارنما به نشانی اینترنتی https://shahryaran.semnan.ir قابل مشاهده است.

کودک و محیط زیست، کودک و فضای بازی ایمن، کودک و مشارکت در تصمیم گیری شهری، کودک و معماری شهری، کودک و آیین های سنتی ملی و مذهبی، کودک و نشاط افزایی، کودک و کتابخوانی، کودک و هویت شهری، از جمله موضوعات بخش‌های مختلف نخستین جشنواره ملی شهریاران بود.

پیش از این، جشنواره شهریاران سه دوره در سطح شهر سمنان برگزار شد و این دوره برای نخستین بار در سطح ملی با همکاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،شهرداری، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ، مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم شهرداری، و اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha