غزه شعب ابی طالب ثانی است

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: غزه شعب ابی طالب ثانی و محصور جور عبری و جهل عربی و بزرگ‌ترین زندان روباز بشری است.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، سیدعباس صالحی در حساب کاربری خود در توتتیر نوشت: غزه شعب ابی طالب ثانی است. محصور جور عبری و جهل عربی و بزرگ‌ترین زندان روباز بشری!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: اما غازیان غزه با منجنیق سلمانی حصار زمینی‌ را می‌شکنند و هیاکل شیطانی را در معبد سلیمانی فرو می‌ریزند!

دیوان در سرزمین سلیمان دربند و خوار خواهند شد! آن روز دور نیست!

به گزارش ایرنا، شهرهای مختلف سرزمین‌های اشغالی فلسطین شاهد دور جدید مقاومت مردم فلسطین است. اقدامات رژیم صهیونیستی برای تخریب و اشغال محله شیخ جراح در بخش شرقی بیت المقدس اشغال شده، موجب آغاز دور جدیدی از درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی و ادامه این درگیری‌ها منجر به اعتراضات جهانی به جنایات صهیونیست‌ها شده است.

نیروهای اشغالگر صهیونیست از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ اردیبهشت) حملات و تجاوزهای وحشیانه خود علیه باریکه غزه و فلسطینی ها را شروع کردند که تاکنون در اثر این حملات ۲۱۸ فلسطینی شهید و یک هزار و ۲۳۵ دیگر زخمی شدند. مقاومت فلسطین نیز در پاسخ به ادامه تجاوزهای صهیونیست ها و حملات به غزه، اقدام به موشک باران سرزمین های اشغالی کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha