روابط‌عمومی‌ها به ایجاد فضای شفاف در جامعه کمک می‌کنند

تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: روابط‌عمومی‌ها نقش حلقه واسط را برای شکل‌گیری ارتباط سالم و روشن‌گرانه در جامعه ایفا کرده و بر همین سیاق، به ایجاد فضایی شفاف در جامعه کمک می‌کنند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، علی‌اصغر مونسان در پیامی در حساب کاربری خود در اینستاگرام، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به خانواده بزرگ و اثرگذار این عرصه تبریک گفت و اعتلای نقش و جایگاه نظام ارتباطات و اطلاع‌رسانی کشور را برای خدمت‌رسانی افزون‌تر به مردم آرزو کرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار داشت: توسعه شتابان ابزارها و فناوری‌های ارتباطی چنان تاثیر شگرفی بر مناسبات جهانی گذاشته است که دیگر هیچ رویداد و تحولی را نمی‌توان بدون آن در نظر گرفت.

وی بیان کرد: گسترش ارتباطات علاوه بر تسهیل و تسریع چرخه اطلاع‌رسانی، که عاملی مهم در پیشرفت جوامع محسوب می‌شود موجب هم‌گرایی ارتباطی میان ملت‌ها شده و درسایه این نزدیکی، نوعی برابری اطلاعاتی و فرهنگی را برای همگان فراهم کرده است.

مونسان تصریح کرد: در این میان روابط‌عمومی‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین کانال‌های ارتباطی میان سازمان‌ها، مخاطبان و رسانه‌ها، بیش از پیش نقش حلقه واسط را برای شکل‌گیری یک ارتباط سالم و روشن‌گرانه در جامعه ایفا کرده و بر همین سیاق، به ایجاد فضایی شفاف در جامعه کمک می‌کنند.

 وی همچنین در حساب توییتری خود از روابط عمومی ها‬⁩ به عنوان حلقه واسط مردم و مسئولان یاد کرد و نوشت: اگر دستاوردهای وزارت میراث فرهنگی در رسانه‌ها دیده می‌شود و اگر تلاش‌های همکارانم در بخش‌های مختلف این وزارت به سمع و نظر مردم می‌رسد، نتیجه فعالیت همکاران من در روابط عمومی است. سپاسگزار آنها در معرفی ایران عزیز هستم. ⁧‫

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha