هشتگ گلستان حضور برای انتخابات پرشور به راه افتاد

تهران- ایرنا- برخی کاربران توئیتر فارسی با راه اندازی هشتگی با عنوان #گلستان_حضور، گفتمانی را برای ترغیب مردم برای شرکت در انتخابات و اهمیت حضور پرشور آحاد ملت به راه انداخته‌اند.

به گزارش روز چهارشنبه گروه داده کاوی ایرنا، اکثر کاربرانی که از این هشتگ استفاده می کنند طرفدار حضور حداکثری مردم در پای صندوق ها هستند و ضمن اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای، تلاش دارند از یک نامزد اصولگرا نیز حمایت کنند.

مخالفان نظام در توئیتر واکنشی به این هشتگ نشان نداده اند شاید همین مساله باعث شده که این هشتگ آنچنان که باید حداقل تاکنون به بحث داغ توئیتر تبدیل نشود.

از آنجا که اکثر مطالب منتشر شده در این رابطه، هشتگ گرگان یا شهرستان های دیگر استان گلستان را به همراه دارد و اولین مطلب در این باره با هشتگ گرگان توئیت شده است بنظر می رسد گلستانی ها در استفاده از این هشتگ پیشرو هستند.

هشتگ گلستان حضور برای انتخابات پرشور به راه افتاد

از جمله مطالب پر بازدید این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد: نمی شود دربرج نشست و به فکر فقرا بود/ من ایرانی ام من رای میدهم هر رای یک مشت بر دشمن/ عشق سردار پای صندوق رای ثابت میشه/ روز انتخاب با خودکارم قلب آمریکا را سوراخ خواهم کرد/ حضور مردم در انتخابات تیری در قلب و خاری درچشم دشمن است/، با شرکت در انتخابات نشان میدهیم که یک ملت سرنوشت ساز هستیم/ هدف دشمن از بین بردن جمهوری اسلامی است/ انشاالله با بصیرت رای میدهیم/ ایران قوی میشه اگه ما درست انتخاب کنیم/ برای سربلندی و سرافرازی کشورمان ایران در انتخابات شرکت خواهیم کرد/ با چشم باز رای می دهیم/ تا تحقق دولت جوان انقلابی ما استراحت نخواهیم کرد.

هشتگ گلستان حضور برای انتخابات پرشور به راه افتاد

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha