۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۰۶
کد خبرنگار: 1261
کد خبر: 84331782
۰ نفر

برچسب‌ها

مجمع علمای  افغانستان حمله رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کرد

کابل - ایرنا - مجمع سراسری علمای افغانستان در ۳۴ استان این کشور با صدور بیانیه مشترکی با محکوم کردن حملات رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کرد این این تهاجم وحشیانه ،تروریستی و ضد کرامت انسانی است.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری صدای افغان ،در بخشی از بیانیه مجمع  سراسری علمای افغانستان آمده است حمله دشمنان بشریت و غده سرطانی رژیم صهیونیستی یه نوار غزه و فلسطین غیرانسانی و جنایت جنگی است و مردم افغانستان با تمام توان  از جریان مقاوت و جهادگران علیه صهیونیست ها حمایت می کند.

این بیانیه می افزاید ۷۳ سال از اشغال سرزمین های فلسطین و قتل ،تجاوز و جنایات رژیم ضدبشری اسرائیل می گذرد و دو نسل از مردم این کشور همچنان در سایه حمایت قدرت های استکباری از این رژیم همچنان آواره هستند.

تاکنون شماری از نمایندگان مجلس افغانستان، وزارت امور خارجه، رسانه‌ها و دیگر نهادها در افغانستان حملات اسرائیل را بشدت محکوم کرده اند.

ارتش رژیم صهیونیستی از سه شنبه گذشته حملات وحشیانه‌ای را به نوار غزه آغاز کرده و تاکنون صدها غیرنظامی که اکثر آن‌ها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، به شهادت رسانده‌ است.

نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین در غزه نیز به تلافی جنایات رژیم صهیونیستی اقدام به پاسخگویی به این رژیم کرده و صدها موشک به سرزمینهای اشغالی شلیک کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha