امام‌جمعه مهریز: امیدآفرینی رسالت مسوولان روابط عمومی است

یزد- ایرنا- امام‌جمعه مهریز گفت: امیدآفرینی و اعتمادزایی ۲ رسالت اصلی مسوولان و فعالان عرصه روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی و نهادهاست که باید رسالت خود را بیش از گذشته به خوبی انجام دهند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی یکشنبه‌شب به مناسبت ۲۷ اردیبهشت (روز روابط عمومی و ارتباطات)، در دیدار با اعضای هیات اندیشه‌ورز بسیج رسانه شهرستان با تبریک این روز به نقش و جایگاه این حوزه و وظایف روابط عمومی‌ها اشاره کرد و افزود: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی جزو وظایف مهم مسوولان روابط عمومی است .

وی با بیان اینکه در عصر ارتباطات و اطلاعات باید روز به روز نسبت به تقویت و حمایت از فعالان این حوزه اقدام لازم به عمل آید ادامه داد: حضور نیروهای مجرب، دلسوز و فعال در روابط عمومی‌ و همکاری با رسانه‌های گروهی موجب اطلاع‌رسانی به موقع و نقش‌آفرین در توسعه منطقه است .

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار کرد: روز روابط عمومی و ارتباطات در کشور اسلامی یک فرصت مناسب برای قدردانی از همه افرادی است که در این مسوولیت خطیر رسالت ملی و دینی خود را در انعکاس اخبار و بیان مسایل، مشکلات و تبیین عملکردها اقدام می‌کنند.

محی‌الدینی تصریح کرد: با توجه به نقش روابط عمومی‌ها در اطلاع رسانی باید نسبت به گسترش و حمایت مادی و معنوی آنها و ایجاد ارتباط قوی‌تر با خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی و فرهنگ ‌سازی در موضوع‌های مورد نیاز شهرستان در ابعاد مختلف اقدام صورت گیرد.

وی بیان کرد: برای توسعه همه جانبه شهرستان افراد و گروه‌های اجتماعی زیادی نقش موثر دارند که  حضور و فعالیت روابط عمومی‌ها در کنار خبرنگاران و رسانه‌های گروهی بر هیچ فردی پوشیده نیست و باید با همگرایی و همکاری بیشتر شاهد موفقیت در این عرصه باشیم .

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز به اهمیت انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و گفت: باید روابط عمومی ها و خبرنگاران با تهیه و تولید اخبار و محتوا زمینه ساز مشارکت مردم در انتخابات باشد که رسالتی مهم و بسیار اهمیت دارد و همه در قبال آن مسوولیت دارند.

محی‌الدینی گفت: حضور گسترده مردم و جوانان در انتخابات امسال موجب تقویت نظام و انقلاب اسلامی و شکست توطئه‌های اقتصادی و فرهنگی دشمان است که چشم دیدن عظمت و اقتدار کشور را ندارند و ه امید خدا به کوری چشم استکبار، مردم ولایی وفاداری خود را نشان می‌دهند.     

از تشکل‌های مختلف رسانه‌ای استان می‌توان به خانه مطبوعات و بسیج رسانه اشاره کرد که فعالیت خود را ز سال ۱۳۹۱ آغاز کرد.

برابر مصوبه جلسه ۵۹۰ مورخ ۸۵/۶/۲۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز ۲۷ اردیبهشت به عنوان «روز ارتباطات و روابط عمومی» تعیین و اعلام شده است.

مرکز شهرستان  ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha