روابط عمومی ها بستر مناسبی برای مشارکت مردم در انتخابات فراهم کنند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با صدور پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: باتوجه به در پیش بودن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، روابط عمومی ها با آگاهی بخشی می‌توانند بستر مناسبی برای حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم فراهم کنند.

فریدون همتی روز دوشنبه با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان روابط عمومی ها و تمامی فعالان این عرصه درهرمزگان افزود: جمهوری اسلامی ایران در عرصه ارتباطات رشد قابل توجهی را بویژه در سالیان اخیر تجربه کرده است و دولت تدبیر و امید نیز از ابتدای فعالیت یکی از برنامه‌های مهم خود را دسترسی آسان مردم در تمامی مناطق کشور به وسایل ارتباطی قرار داد.
وی بیان داشت: امروز شاهد هستیم که شهرها و روستاهای سراسر کشور از جمله استان هرمزگان تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار گرفته‌اند و این ابزارها و تکنولوژی‌های نوین ارتباطی موجب سهولت بیشتر در زندگی مردم بویژه در زمینه‌های آموزش، اطلاع رسانی و کسب و کار شده است.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: در عرصه ارتباطات، روابط عمومی ها نهادی مهم برای برقراری ارتباط با مخاطبان و جامعه هدف دستگاه های اجرایی محسوب می‌شوند و هر دستگاه، نهاد و سازمان، برای رسیدن به موفقیت باید تقویت روابط عمومی را به عنوان بازوی مهم مجموعه خود مورد توجه قرار دهد.
همتی ادامه داد: تصویرسازی مناسب و انعکاس خدمات و اقدام‌های دستگاه‌ها نیازمند مهارت و دانش روز در روابط عمومی هاست و در این زمینه باید ابزارهای نوین به شکل مناسب به کار گرفته شود.
وی یادآورشد: همچنین روابط عمومی ها باید نیازها و دغدغه‌های مردم در حوزه فعالیت خود را احصا و به سازمان مربوطه منتقل کنند تا راهکار مناسب برای رفع دغدغه ها در نظر گرفته شود.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: در طول بیش از یک سال گذشته و با شیوع کرونا، روابط عمومی ها در خط مقدم اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی برای پیشگیری و مقابله با این ویروس قرار داشتند و تلاش‌های بسیاری را در این عرصه انجام دادند که باید همچنان تداوم پیدا کند.
همتی در پایان ضمن تبریک فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات به تمامی فعالان این عرصه، از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات و تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در استان هرمزگان قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در عمل به وظایف مهم خود موفق و موید باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha