۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۴۵
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84331628
۰ نفر

برچسب‌ها

کمالوند: در فوتبال ما نتایج داخل زمین رقم نمی‌خورد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت :در فوتبال ما نتایج داخل زمین رقم نمی‌خورد و باید به این مساله رسیدگی شود.

به گزارش ایرنا، فراز کمالوند پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پیکان در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: باید در مورد چه چیزی اینجا صحبت کنم؟ در مورد خطای بازیکن پیکان که به یکباره پنالتی علیه تیم ما گرفته شد؟

وی افزود: من روز گذشته و پیش از بازی همین موضوع را گفتم و پس از آن به کمیته صیانت از فوتبال رفتم و هم به آنها و هم به حراست فدراسیون فوتبال برخی مسائل را توضیح دادم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: در فوتبال ما نتایج داخل زمین رقم نمی خورد.

وی افزود: چرا من این حرف‌ها را میزنم به خاطر اینکه در صحنه پنالتی داور چهارم مسابقه از فاصله ۵۰ متری آن صحنه را پنالتی تشخیص داد و پس از آن هم من را اخراج کرد. 

وی افزود : از طرفی الان ۲۱ هفته است که برای سایپا پنالتی نگرفتند. شما می توانید ببینید که کدام تیم تا الان چنین شرایطی را تجربه کرده است.

کمالوند در مورد احتمال محرومیتش تصریح کرد:  صحبت من این است که من را اصلاً تا آخر عمر محروم کنند اما به شرایط حال حاضر این فوتبال رسیدگی کنند. بازیکن تیم حریف بازیکن ما را کشید اما برای آن ها پنالتی گرفتند شما ببینید در چهار هفته اخیر داوری‌ها چه شکلی است.

وی اضافه کرد: نکته دیگر این است که آنها می‌خواهند برای دو هفته پایانی لیگ کارگروه تشکیل دهند اما آن زمان دیگر تکلیف همه تیم ها روشن شده است.

وی ضمن اشاره مجدد به صحنه پنالتی تاکید کرد: داور باصحنه تنها ۵ متر فاصله داشت اما کمک داور چهارم از فاصله ۵۰ متری پنالتی گرفت. از طرفی شما ببینید که مگر این امکان وجود دارد که برای سایپا ۲۱ هفته هیچ پنالتی گرفته نشود. نمی دانم چرا این اتفاق رقم می‌خورد.

وی با اشاره به دیدار گذشته تیمش برابر ماشین سازی گفت: در آن دیدار یک بازیکن ما در دقیقه ۸۳ به زمین آمد اما تا دقیقه ۸۸ دو اخطار متوالی به او دادند و او را اخراج کردند و همین موضوع باعث شد تا گل بخوریم‌.

کمالوند تاکید کرد: اگر می‌خواهید سایپا را بیاندازید این کار را انجام دهید تا خیال همه راحت شود.

وی اضافه کرد: در این میان چند رسانه هم می‌آیند و می‌گویند که مدیرعامل سایپا عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است اما شما نگاه کنید همه چیز به ضرر ماست. از طرفی می‌آیند و می‌گویند که کمالوند با قراردادی ده و نیم میلیاردی به سایپا پیوسته این در حالی است که قراردادم با این تیم نصف استقلال هم نبود.

وی گفت: صحبت من با خداداد افشاریان، شهاب‌الدین عزیزی خادم، حراست فدراسیون فوتبال، کمیته صیانت از سلامت فوتبال است. یکی به داد ما برسد. آنها فقط داوری ها را بیایند و بررسی کنند و بگویند که کدام تیم متضرر شده است. 

وی تاکید کرد: داور چهارم بازی از ۵۵ متری صحنه را پنالتی تشخیص داد. اگر پنالتی بود دلم نمی‌سوخت.

کمالوند گفت: چرا در این ۲۱ هفته ۹ پنالتی ما نادیده گرفته شده است.

تیم فوتبال سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر در دیداری خانگی با نتیجه دو بر یک برابر پیکان شکست خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha