مازیار: چگونه داور چهارم از ۶۰ متری پنالتی می‌گیرد؟

تهران- ایرنا- ‌مربی تیم فوتبال سایپا گفت: حق سایپا نبود که این طور در بازی با پیکان برخورد شود، داوری که در فاصله سه متری بود خطا را ندید، کمک داور آن را ندید اما داور چهارم چگونه از فاصله ۶۰ متری خطا را دید.

به گزارش ایرنا،« اصغر مازیار» پس از پایان بازی پیکان  مقابل سایپا که با تساوی بدون گل به پایان رسید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو تیم با توجه به جایگاهی که در جدول داشتند به سه امتیاز در این مسابقه نیاز داشتند.

وی افزود: برنامه تیمی خوبی داشتیم، از روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم اما پیش از این با کارهای تاکتیکی خود به پشت محوطه جریمه حریف رسیدیم.

مازیار خاطرنشان کرد: اسمی از تیم و شخصی نمی‌بریم اما نتایجی که در هفته‌های گذشته رخ داده رصد شود و به طور حتم به خیلی از نتایج خواهیم رسید.

تصریح کرد: هر دو تیم فوتبال بازی کردنداما نتیجه بازی را فوتبال رقم نمی‌زند. شاید اشتباه این اتفاق را رقم زده باشد.

وی تاکید کرد: از ابتدای فصل یک پنالتی برای سایپا گرفته نشده است، خطایی که در محوطه جریمه به سود سایپا رخ داد بیرون گرفته شد.

‌مربی سایپا در پایان گفت: حق سایپا نبود که این طور در بازی با پیکان برخورد شود، داوری که در فاصله سه متری نبود خطا را ندید، کمک داور آن را ندید اما داور چهارم از فاصله ۶۰ متری خطا را دید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha