حاشیه‌های دیدار نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی تبریز

اهواز - ایرنا - دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی که شامگاه یکشنبه با برتری یک بر صفر نفت مسجدسلیمان به پایان رسید، با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش ایرنا تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برابر یکدیگر قرار گرفتند.

تیم میزبان(نفت مسجدسلیمان) برای صعود به رده‌های بالایی جدول نیاز مبرم به پیروزی در این بازی داشت و در سوی مقابل تیم ماشین سازی نیز با برتری مقابل حریف، می‌توانست نسبت به بقا در لیگ امیدوارتر شود.

در نیمه نخست بازی، شاگردان محمود فکری موقعیت‌های زیادی روی دروازه ماشین سازی خلق کردند اما در امر گلزنی ناموفق بودند.

تیم نفت مسجدسلیمان که دوازدهمین بازی خانگی فصل خود را انجام می‌داد، انگیزه زیادی برای کسب ششمین پیروزی در لیگ ‌بیستم داشت؛ در آن طرف شاگردان اکبرپور به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار بودند تا با دست پر به تبریز برگردند.

با وجود اینکه بازی‌های لیگ بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود حدود ۵۰۰ هوادار تیم نفت مسجدسلیمان مثل همیشه در حالی که پرچم زردرنگ به دست داشتند از روی تپه‌های پشت ورزشگاه، پشت بام و پنجره خانه‌های اطراف ورزشگاه، نظاره‌گر بازی بودند و تیم خود را تشویق می‌کردند.

برخی از هواداران نفت همچون دیدارهای قبل از بالای اسکوربورد ورزشگاه شهید بهنام محمدی نظاره‌گر بازی بودند؛ این در حالی است که اسکوربورد ورزشگاه مسجدسلیمان از ابتدای بازی تا انتها خاموش بود.

به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، بازیکنان و اعضای کادر فنی هر ۲ تیم پیش از شروع بازی به سمت هم نرفتند؛ همچنین ناظران فدراسیون پزشکی ورزشی پیش از شروع مسابقه از وضعیت سلامت ورزشگاه مطمئن شدند. 

این دیدار بدون حضور خبرنگاران برگزار شد اما با این وجود برخی از خبرنگاران بومی شهرستان قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که از حضورشان جلوگیری شد.

تیم ماشین سازی در حالی وارد میدان شد که هفت بازیکن خود را به دلایل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت.

در دقیقه ۹۲ بازی فردین رابط بازیکن نفت مسجدسلیمان دروازه ماشین سازی را باز کرد.

در این دیدار محمد بلبلی، نیما انتظاری و فرهاد کرمانشاهی از نفت مسجدسلیمان و آیدین قهرمانی از ماشین سازی کارت زرد دریافت کردند. 

سرمربیان ۲ تیم از ابتدا تا انتهای بازی به طور مستقیم با بازیکنان درون زمین در ارتباط بودند. در نیمه اول کادر فنی ۲ تیم و به ویژه ماشین سازی در برخی صحنه‌ها به داوری معترض بودند.

تیم نفت مسجدسلیمان با احتساب این بازی ۲۷ امتیازی شد و در مکان دهم رده بندی لیگ برتر جای گرفت. همچنین تیم ماشین سازی با ۱۱ امتیاز در رده شانزدهم جدول ایستاد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha