سرمربی مس رفسنجان: روی اشتباهات فردی باختیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در دیدار با سپاهان به دلیل اشتباهات فردی و نداشتن تمرکز لازم شکست خوردیم.

به گزارش ایرنا، محمد ربیعی شامگاه روز یکشنبه بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری افزود:  امروز روز خوبی برای تیم ما نبود و برخلاف تصورات ما نتیجه بازی رقم خورد.

وی مسؤولیت شکست مقابل تیم سپاهان را پذیرفت و از همه هواداران و علاقمندان تیمش عذرخواهی کرد.

وی اظهارداشت: در این بازی می توانستیم از موقعیت های دیگر خود به گل برسیم ولی به مدت ۱۵ دقیقه روی اشتباهات فردی گل اول، دوم و سوم را دریافت کردیم و شکست خوردیم.

وی با بیان اینکه همه تلاشم این بود تمرکز و نظم را در نیمه دوم برقرار کنم، گفت: علل این شکست را بررسی خواهیم کرد و در دیدارهای بعدی برای بهتر شدن تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم  فوتبال مس رفسنجان افزود: در نیم فصل اول تیمم شرایط مشابهی داشت که  با تلاش بیشتر روند تیم را بر می گردانیم.

وی بیان کرد: وظیفه من است تمام مسئولیت شکست را برعهده بگیرم و دوم با تلاش بیشتر و تصمیمات بهتر رو به جلو حرکت کنیم.

ربیعی با اشاره مصدوم و محروم بودن برخی از بازیکنانش گفت: انتظا ر و توقع از تیم ما بالا رفته است اما هدف ما ثبات تیم در اولین سال حضور در لیگ برتر فوتبال است.

وی تصریح کرد : انتظارات باید معقولانه باشد و در زمان حاضر تیمم نیاز به آرامش و حمایت دارد و از این شرایط هم خارج خواهیم شد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و مس رفسنجان از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه امروز یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه پر گل پنج بر یک پیروز میدان شد و صدر جدول لیگ برتر را از آن خود کرد.

با این نتیجه  امروز تیم سپاهان با ۴۸ امتیاز صدنشین لیگ برتر شد و تیم مس رفسنجان با ۲۸ امتیاز در رده هشتم لیگ برتر قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha