سپاهان با گلباران مس رفسنجان صدر جدول لیگ را از آن خود کرد

اصفهان- ایرنا- تیم فوتبال سپاهان با نتیجه پنج بر یک توانست در یک بازی پرگل مس رفسنجان را شکست دهد و صدر جدول لیگ برتر فوتبال را از آن خود کند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و مس رفسنجان از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه امروز یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه پر گل پنج بر یک پیروز میدان شد و صدر جدول لیگ برتر را از آن خود کرد.

در این دیدار تیم سپاهان بازی را هجومی آغاز کرد و توانست از موقعیت های خود به خوبی بهره ببرد و بازی با کیفتی را ارایه کند، ابتدا تیم مس رفسنجان در دقیقه ۹ توسط محمدرضا اسماعیلی به گل رسید ولی سپاهان بود که در یک بازی تهاجمی، جذاب و تاکتیکی پنج گل در موقعیت های مختلف به ترتیب توسط گئورگی گولسیانی در دقیقه ۲۶، محمدرضا حسینی دقیقه ۲۸، امید نورافکن در دقیقه ۳۴ و سجاد شهباززاده در دقیقه  ۳۹ و یاسین سلمانی در دقیقه ۸۳ به مس رفسنجان زد و توانست این بازی را به پیروزی پرگل را به پایان برساند و با ۴۸ امتیاز صدرنشین لیگ برتر شد.

برای سپاهان اصفهان پیام نیازمند، عزت الله پورقاز، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، احسان حاج صفی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده با هدایت محرم نویدکیا به میدان رفتند.

در تیم مس رفسنجان نیز با سرمربی گری محمد ربیعی بازیکنانی چون داوود نوشی‌صوفیانی، حامد نورمحمدی، هومن ربیع‌زاده،حسن جعفری، عقیل کعبی، مهدی کیانی،مهرداد رضایی ،سجاد آشوری تعویض دقیقه ۵۲ با محمد قاضی، علیرضا نقی‌زاده، محمدرضا سلیمانی تعویض دقیقه ۶۷ میثم نقی‌زاده و فراز امامعلی بازی کردند.

در این دیدار سید محمدرضا حسینی از سپاهان، مهرداد رضایی و  عقیل کعبی از مس رفسنجان از داور کارت زرد دریافت کردند.

این دیدار را رضا کرمانشاهی با کمک‌های محمدجواد مداح و علی‌اکبر نوری قضاوت کردند.

همچنین  داور چهارم این دیدار را  محمدحسین ترابیان  و ناظر داوری را علیرضا یزدانی برعهده داشتند.

با این نتیجه تیم سپاهان با ۴۸ امتیاز صدنشین لیگ برتر شد و تیم مس رفسنجان با ۲۸ امتیاز در رده هشتم لیگ برتر قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha