سناتور پاکستانی: اسرائیل با حمله به مرکز رسانه‌ها رسواتر شد

اسلام‌آباد - ایرنا - نماینده مجلس سنای پاکستان حمله موشکی رژیم صهیونیستی به ساختمان نمایندگان رسانه در خلال تجاوز وحشیانه به غزه را به شدت محکوم کرد و گفت: حاکمان اسرائیلی از افکار عمومی جهان وحشت زده‌اند و با حمله به مرکز رسانه‌ ها رسواتر شدند.

سناتور «رحمان ملک» از حزب مردم پاکستان روز یکشنبه طی گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در اسلام‌آباد گفت: رسانه‌ها واقعیت‌های موجود از سرزمین‌های اشغالی فلسطین را به ملت‌های جهان مخابره می‌کنند اما رژیم صهیونیستی با سرکوب فعالیت خبرنگاران و اصحاب رسانه حق مشروع مردم و دیگر کشورها برای باخبر بودن از اوضاع غزه را پایمال کرد.

وی افزود: محکومیت کشورها درباره اقدام شیطانی اسرائیل برای حمله به نمایندگان رسانه‌ کافی نیست و کشورهایی که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند به ویژه آمریکا باید جلوی اسرائیل را بگیرند.

وزیر کشور سابق پاکستان تاکید کرد: صهیونیست‌ها بدنبال خاموش کردن فریاد ملت مظلوم فلسطین هستند اما متأسفانه جامعه جهانی از مسئولیت خود غافل است درحالی که اگر وضعیت فعلی کنترل نشود، ثبات و امنیت کل منطقه تخریب می‌شود.

وی گفت: تداوم حمایت واشنگتن از رویکرد تهاجمی اسرائیل باعث متشنج شدن اوضاع می‌شود، بنابراین جوبایدن رئیس جمهوری آمریکا باید واقعیت‌ها را درک کرده و جلوی حملات اسرائیل را بگیرد.

سناتور رحمان ملک اظهار داشت: سکوت در قبال کشتار بی رحمانه فلسطینیان توسط یک رژیم غاصب به مثابه رویگردانی از اصول بشردوستانه و صلح جهانی است. 

وی افزود: باید اهداف نتانیاهو برای آغاز تهاجم در غزه و اصرار بر تداوم حملات علیه مردم فلسطین را بررسی کرد و یا اینکه نتانیاهو برای تامین منافع سیاسی و تحولات پیرامون انتخابات اخیر در سرزمین‌های اشغالی درصدد کسب امتیاز است.

نماینده مجلس سنای پاکستان از جامعه جهانی به ویژه کشورهای اسلامی خواست تا فریاد مخالفت علیه اقدامات تجاوزگرانه اسرائیل علیه غیرنظامیان و رسانه‌ها سردهند و در یک جبهه مشترک برای دفاع از آرمان‌های مردم فلسطین همکاری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha