مشارکت حداکثری در انتخابات با اعتماد سازی مسوولان محقق می‌شود

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو نیازمند زمینه سازی هایی از جمله اعتمادسازی مسوولان در جامعه است.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه در شورای اداری استان قزوین افزود: همه می دانیم که مهمترین مساله در هر انتخاباتی مشارکت حداکثری است که مقام معظم رهبری همواره بر آن تاکید دارند و همه باید زمینه تحقق  این مهم را فراهم کنیم.

وی افزود: نگاه حزبی، جناحی و فامیلی مردم و مدیران به انتخابات خیلی خطرناک است و باید از آن پرهیز کنیم.

 این مسوول اظهار داشت: اگر درک درست و صحیحی نسبت به این موضوع داشته باشیم و برده خواسته های خود و دیگران نشویم شاهد اعتماد مردم، مشارکت حداکثری، تقویت اقتدار ملی و مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات خواهیم بود.

امام جمعه قزوین همچنین با اشاره به ایام پایانی خدمت گزاری دولت دوازدهم،افزود: بی اعتمادی به دولت و تخریب خدمات صورت گرفته خسارت بار است و حتما باید قدران زحمات باشیم چون دولت یک یا دونفر نیست.

وی افزود: کسانی که دیگران را تخریب می کنند یقینا تخریب می شوند ولی دروغگویان، خلاف کاران و مرتکبان جرایم خود را تخریب می کنند.

آیت الله عابدینی با اشاره به اهمیت سلامت انتخابات، اضافه کرد: در انتخابات پیش رو باید خیلی دقت کنیم  کهمبادا یک رای جا به جا شود که در قیامت باید پاسخگو باشیم بنابراین باید همه امانت داری کرده و با انگیزه آفرینی موجب مشارکت حداکثری در انتخابات شوند.

وی با اشاره به تلاش های دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق های رای،گفت: از همین الان رسانه های صهیونیستی و آمریکایی تلاش می کنند که انتخابات ایران را بی رمق کنند و باید به عنوان یک سرباز هوشمند کار خود را به خوبی در این زمینه انجام دهیم.

آیت الله عابدینی با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، گفت: همه باید این شعار را جدی بگیریم و هر مانعی را که می توانیم از سر راه تولیدکنندگان برداریم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: خوشبختانه مسوولان این موضوع را جدی گرفته اند و باید بتوانیم در روزهای باقی مانده دولت تا آنجا که می توانیم موانع را از سر راه برداریم تا یک کارخانه ورشکسته یا یک واحد راکد به راه بیافتد و برای جوانان اشتغالزایی کند.

وی همچنین از مردم برای همکاری در حفظ بهداشت و رعایت دستورالعمل ها قدردانی کرد و افزود: کادر درمان در موج چهارم کرونا همکاری خوبی داشتند که باید از آنان تشکر کنیم و امیدواریم در واکسیناسیون کرونا هرچه سریعتر به قطب جدی در جهان تبدیل شده و به داد کشورهای دیگر هم برسیم.

آیت الله عابدینی گفت: خوشبختانه درخصوص حریص بودن مدیران برای واکسن زدن هیچ خبر منفی در استان نشنیده ایم و تشکر می کنیم که آبروی استان را حفظ کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در هر نقطه ای از منطقه ناامنی باشد برای همه منطقه بوده و حضور آمریکا در منطقه فقط به خاطر ایران اسلامی است، افزود: دبیرستانی در افغانستان به خاک و خون کشیده می شود و ۸۵ دختر هشت تا ۱۶ ساله بی گناه به شهادت می رسند ولی از نظام های جهانی که برای آسیب دیدن یک سگ دغدغه مند می شوند صدایی از آنها بلند نمی شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین همچنین با اشاره به جنایات اسراییلی ها در غزه، افزود: وقتی صهیونیست ها برج های مسکونی را فرو می ریزند و کودکان را می کشند کشورهایی که دم از دموکراسی می زنند سکوت کرده و حمایت خود را از آنها صدچندان می کنند که البته سیره همیشگی آنها است.

وی افزود: از زمان شکل گیری این غده سرطانی، شورای امنیت و سازمان ملل به محض اقدام فلسطینی ها برای مقابله با صهیونیست ها فورا آتش بس اعلام می کردند و در حال حاضر نیز همین کار را انجام دادند و شیوه و روش آنها هیج فرقی نکرده است.

آیت الله عابدینی گفت: امروزه اجتماع جهانی علیه صهیونیست ها در حال شکل گیری است که به مقاومت اسلامی ربط دارد و ما نیز باید این دغدغه را در جامعه و فرزندان خود داشته باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha