امتحانات حضوری ۲۹ هزار دانش آموز پایه نهم در هرمزگان برگزار شد

بندرعباس- ایرنا- معاون متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امتحانات حضوری ۲۹ هزار دانش آموز دختر و پسر پایه نهم استان در ۸۳۶ واحد آموزشی برگزار شد.

محمد قویدل روز یکشنبه در حاشیه بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون پایانی دانش آموزان پایه نهم استان افزود: امتحانات نوبت دوم پایه نهم متوسطه اول از امروز  ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ۱۲ خردادماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
وی بیان داشت: پیش از برگزاری امتحانات سالن های آزمون ضدعفونی شده است و دانش آموزان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و زیر نظر کارشناسان بهداشت، در این آزمون حضوری شرکت دارند.
معاون آموزش متوسطه هرمزگان اظهارداشت: هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم و تاثیرپذیری انتخاب رشته از نمره های پایانی دانش آموزان و همچنین تقاضای زیاد دانش آموزان و والدین برای حضور و ادامه تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه، از مهم‌ترین دلایل برگزاری آزمون حضوری در این پایه است.
قویدل ادامه داد: طراحی سوال های امتحانی نیز به صورت هماهنگ استانی و متناسب با آموزش‌های مجازی  می‌باشد.
وی همچنین آغاز برگزاری آزمون‌های درس‌های نهایی پایه دوازدهم را از ۲۷ اردیبهشت ماه عنوان کرد وگفت: این آزمون از فردا دوشنبه با حضور بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز پایه دوازدهم در ۳۶۰ واحد آموزشی آغاز می‌شود و تا ۲۴ خردادماه امسال ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha