۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۳۸
کد خبرنگار: 1261
کد خبر: 84331281
۰ نفر

برچسب‌ها

حزب رفاه ملی افغانستان: اقدام اسرائیل در غزه جنون آمیز است

کابل - ایرا - حزب رفاه ملی افغانستان حمله رژیم صهیونیستی در نوارغزه و کشتار مظلومانه غیر نظامیان در فلسطین را جنون آمیز و سفاکانه عنوان کرد و خواستار توقف فوری این جنایات شد.

به گزارش ایرنا، دفتر مطبوعاتی حزب رفاه ملی افغانستان با صدور بیانیه ای  اعلام کرد رژیم اشغالگر اسرائیل حدود یک هفته است که با حملات وحشیانه به نوار غزه دهها تن از مردم بیگناه فلسطین را به خاک خون کشیده و صدها واحد منزل مسکونی را تخریب کرده است.

شورای علمای حزب رفاه با محکوم کردن اقدام جنون آمیز رژیم صهیونیستی از جامعه بین المللی خواست جلوی کشتار و تجاوز رژیم صهیونیستی را بگیرند.

در ادامه این بیانیه با انتقاد از سکوت مرگبار سازمان های مدعی حقوق بشر آمده است  چرا  سازمان هایی که از حقوق بشر ،آزادی بیان و حقوق  کودک دم می زنند در برابر رژیم کودک کش اسرائیل سکوت کرده اند.

شورای علمای حزب رفاه ملی افغانستان از پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان کاتولیک جهان خواست از نفوذ خود  برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی استفاده کند.

حملات توپخانه‌ای و بمباران هوایی شنبه شب رژیم صهیونیستی به بیش از ۵۰ نقطه باریکه غزه موجب شهادت ۱۳ فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر شد. رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند که بیش از ۲۰۰ جنگنده در حملات دیشب که منجر به شهادت هفت عضو یک خانواده فلسطینی در مرکز غزه شد، شرکت داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha