۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۲
کد خبرنگار: 3087
کد خبر: 84331179
۰ نفر

برچسب‌ها

عضو حماس: از معادله و منطق جدیدی در جنگ با اسرائیل استفاده می‌کنیم

تهران- ایرنا- «اسامه حمدان» یکی از اعضای دفتر سیاسی حماس در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المنار لبنان گفت: معادله و منطق جدیدی را در درگیری با اسرائیل در پیش گرفتیم.

به گزارش  شبکه تلویزیونی المنار وی با تاکید بر اینکه حوادث جاری در غزه برای مردم این منطقه دردناک است گفت مردم به خاطر قدس و آزدی آن این مصائب را تحمل می کنند.

حمدان خاطرنشان کرد که ما در نبرد با اسرائیلی ها پیروز شدیم زیرا ما خود را افراد آزاده ای می دانیم،  به عنوان مثال دشمن امروز برای مقابله با درگیری های فلسطینیان در منطقه «اللد» آن را منطقه نظامی اعلام می کند  زیرا می داند  که  روحیه آزادی خواهی را نمی توان با سلاح شکست داد.

وی تأکید کرد که موجودیت صهیونیستی و کسانی که بر آن شرط می بندند روزی به پایان خواهد رسید. امروز اگر برخی فلسفه فلسطین را از زاویه بمباران غزه می بینند، اشتباه می کنند  و لازم است تا از آنچه اکنون داخل رژیم صهیونیستی از سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ تا بحران داخلی و  نظامی آن در حال اتفاق افتادن است، آگاهی یابد.
ارتش رژیم صهیونیستی از دوشنبه گذشته حملات وحشیانه‌ای را به نوار غزه آغاز کرده که تاکنون صدها غیرنظامی که بیشتر آن‌ها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهد، به شهادت رسانده‌ است.
نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین در غزه نیز اقدام به پاسخگویی به جنایت های رژیم صهیونیستی کرده و صدها موشک به سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده‌اند.
تاکنون کوشش بسیاری از کشورها برای برقراری آتش‌بس با ادامه پافشاری رژیم صهیونیستی به حمله همه جانبه به غزه ناکام مانده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha