۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84331089
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیرکل ورزش همدان: مبنای انتصاب‌ مدیران تخصص و توانمندی است

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه تغییرات در هر حوزه‌ای طبیعی است، گفت: انتصاب‌ مدیران بر مبنای تخصص، توانمندی و تعهد افراد انجام می شود که بهره مندی از توان و ظرفیت جوانان مستعد از محورهای اصلی انتخاب مدیران است.

«حمید سیفی» روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا با اشاره به ایجاد برخی حواشی و شایعات مطرح شده در خصوص انتصاب مدیر مجموعه ورزشی مریانج، اظهار داشت: فرد منصوب شده از دانش آموختگان تربیت بدنی و از نیروهای جوان و بااستعداد حوزه ورزش استان است و اعتقاد داریم با توجه به ظرفیت و توان و تخصص جوانان، مسیر پیشرفت و توسعه هموارتر خواهد شد.

وی افزود: هرگونه تغییر مدیریتی در استان همدان بر اساس ضرورت و با هدف تحول برای سرعت بخشی به مسیر رشد و توسعه انجام می شود و نگاه ماه بهره مندی از انگیزه، انرژی و توان فنی و مدیریتی افراد کارآمد و در عین حال جوان است.

سیفی گفت: باید به جوانان فرصت داد تا توانمندی‌های خود را ثابت کنند و در این مسیر به آن‌ها نیز کمک کنیم چرا که موفقیت یک مدیر منجر به رشد یک مجموعه و نیروهای فعال در آن می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه نباید نگاه بسته و منفی گرا نسبت به تغییر در هر حوزه داشته باشیم، تصریح کرد: به طور قطع تغییرات صورت گرفته در راستای پیشرفت یک مجموعه است و ورزش استان نیز نیازمند تحول و نوگرایی است.

وی با بیان اینکه تغییر در حوزه‌های مدیریتی در هر جایگاهی باعث تزریق انرژی مثبت و توسعه می‌شود، گفت: برهمین اساس از تمامی تغییرات و انتصاب های انجام شده در حوزه ورزش استان همدان حمایت می کنیم.

مریانج در پنج کیلومتری غرب همدان واقع شده که دارای یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی غرب کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha