۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۵۴
کد خبرنگار: 1045
کد خبر: 84331074
۰ نفر

برچسب‌ها

مازندران رتبه نخست جشنواره رویش دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای را کسب کرد

ساری - ایرنا - مازندران مقام نخست سومین جشنواره رویش دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای کشور را کسب کرد و جایگاه دوم و سوم این جشنواره هم به ترتیب به استان‌های البرز و تهران رسید.

به گزارش ایرنا، آیین اختتامیه سومین دوره جشنواره ملی رویش دانشگاه های فنی و حرفه‌ای امروز روز یکشنبه به صورت ویدیوکنفرانسی در دانشکده فنی امام محمدباقر (ع) ساری برگزار شد.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندران در این آیین گفت : یکهــزار و ۷۱۰ نفــر از اعضــای کانــون‌های دانشــکده‌ها و آموزشــکده‌های فنــی و حرفــه‌ای سراســر کشـور در سـومین جشـنواره رویـش شـرکت کـردند و حـدود سه هـزار اثـر در رشته‌های مختلــف بــه دبیرخانــه ارســال شــده بود که هیات داوران پس از بررسی آثار، یکهزار و ۲۸۹ اثر را شایسته رقابت تشخیص دادند.
امیر حیاتی با اعلام این که برای بررسی آثار ارسالی از ۲۸ داور برجسته استفاده شد و در هر بخش تخصصی سه داور با تجربه حضور داشتند ، افزود : هیات داوران پس از بررسی آثار شرکت کنندگان، در مجموع ۱۱۲ اثر از دانشجویان و اعضای کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی را به عنوان نفرات اول تا سوم هر بخش معرفی کردند.
وی گفت که هیات داوران همچنین آموزشکده ثامن الحجج (ع) مشهد ، پسران ایلام ، دختران مراغه و آموزشکده دختران قم را به عنوان کانون‌های برتر کردند و در بخش کارشناسان برتر آموزشکده پسران خرم‌آباد، آموزشکده دختران نی‌ریز، آموزشکده ملاصدرای رامسر ، دختران قدسیه ساری ، دختران خرم آباد رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند. در بخش آموزشکده برتر نیز آموزشکده پسران خرم آباد ، دختران قدسیه ساری ، دختران خرم آباد و دختران بابل مقام  های برتر را کسب کردند.

جشـنواره رویــش بــه صــورت ســالانه برای بروز توانمنــدی‌ها و اقدامــات کانــون‌های فرهنگــی، هنــری، دینــی و اجتماعــی در دانشــگاه‌های سراســر کشــور برگــزار مــی‌شود.

اسامی نفرات برگزیده در رشته‌های مختلف به نمایندگی از سایر شرکت کنندگان که جوایز دریافت کردند، به شرح زیر است:

۱- ابوالفضل جهانی بهنمیری رتبه دوم رشته عکاسی از ساری

۲- امیرمحمد خطبیی رتبه نخست در بخش موسیقی نواحی از ساری

۳- علی صادقی رتبه نخست دربخش پوستر از ساری

۴-  امیرحسین فضلی راد رتبه سوم در رشته سازهای جهانی از آمل

۵- سیده فاطمه اشرفی رتبه نخست در بخش مصنوعات پارچه‌ای  از ساری

۶- فاطمه فاضلی رتبه دوم در رشته خوشنویسی از بابل

۷- یگانه باوند وندچالی رتبه سوم در رشته سفال از بابل

سومین جشنواره رویش دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور در رشته‌های مختلف از جمله پوستر، خوشنویسی، نگارگری و تذهیب، فرش و گلیم، مصنوعات جوبی، سفالی، پارچه ای، شعر، داستان کوتاه، فیلم و عکس، نمایشنامه و فیلمنامه نویسی، تکنوازی سازهای ایرانی و جهانی، موسیقی نواحی، مسوولیت اجتماعی و نثر و ادبی برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha