۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۵۸
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 84330765
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۵ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان "صدارت" اردکان جذب شد

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان گفت: ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی صدارت این شهرستان جذب شد.

به گزارش ایرنا مصطفی پوردهقان اردکان روز یکشنبه در بازدید از بخش‌های بیمارستان ضیایی اردکان افزود: به‌منظور تکمیل زیرساخت‌های درمانی شهرستان، تکمیل پروژه بیمارستان صدارت در دستور کار قرار گرفته است.

وی یادآور شد: پیرو پی‌گیری‌های قبلی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کارشناسان دفتر فنی و اعتبارات و بودجه از پروژه‌های در دست‌ احداث بازدید کردند.

این مسوول تصریح کرد: در این سفر، ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی صدارت جذب شد و این پروژه تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار اردکان همچنین با اشاره به پی‌گیری‌های انجام‌شده درخصوص احداث بیمارستان تأمین اجتماعی اظهار داشت: با توجه به مصوبه وزارت تعاون، افرادی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند می‌توانند به‌صورت رایگان در بیمارستان دولتی تحت درمان قرارگیرند.

وی پی‌گیری تکمیل بیمارستان تخصصی دکتر فرزان و تأمین پرسنل و تجهیزات بیمارستانی را از دیگر اقدامات انجام‌شده در این راستا عنوان نمود.

شهرستان ۱۱۸ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق،  احمدآباد و اردکان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha