تخلف افزون بر سه هزار واحد صنفی بندرعباس رسیدگی شد

بندرعباس - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرمانداری بندرعباس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون با افزون‌بر سه هزار واحد صنفی متخلف در این شهرستان برخورد قانونی انجام شد.

حسین باباخانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ در این هفته نیز یک واحد نانوایی متخلف پلمب و برای هفت واحد نیز به علت گرانفروشی، کم فروشی و برخی تخلف‌های دیگر پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از تخلف نظارت و بازرسی‌ها از واحدهای صنفی شهر بندرعباس تشدید شده و به واحدهای صنفی توصیه می‌شود نرخ های مصوب را رعایت کرده و از هر گونه گرانفروشی و کم فروشی بپرهیزند تا مشمول مجازات نشوند.

معاون فرماندار بندرعباس همچنین ضمن تشکر از صنوفی که پروتکل‌های بهداشتی کرونا را رعایت کرده اند گفت: واحدهای صنفی همچنان به توصیه های کارشناسان بهداشت توجه ویژه داشته باشند تا مشمول برخوردهای شدید قانونی وجلوگیری از  فعالیت نشوند.

باباخانی پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا در خصوص قیمت نان هم گفت: امسال و تا این لحظه برنامه‌ای برای افزایش نرخ نان در فرمانداری وجود ندارد و به نظر نیز نمی‌رسد تا زمان انتخابات چنین برنامه ای وجود داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha