۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۰:۰۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84330666
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

واکسیناسیون ۴۰۰ نفر از پاکبانان بوشهری آغاز شد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۰:۰۴
کد خبر: 84330666
واکسیناسیون ۴۰۰ نفر از پاکبانان بوشهری  آغاز شد

بوشهر- ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر گفت: واکسیناسیون ۴۰۰ نفر از پاکبانان، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند این سازمان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، مسعود غلامزاده  روز یکشنبه  در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: در مرحله نخست واکسیناسیون تاکنون بیش از یکصد نفر از جامعه هدف طرح موفق به دریافت دوز اول واکسن شدند.

وی بیان کرد: پاکبانان و عوامل وابسته به حوزه خدمات شهری پسماند، به دلیل ارتباط مستقیم با انواع زباله‌ها در معرض تهدید ابتلا به ویروس کرونا هستند که به عنوان یک اولویت و طی یک برنامه زمانبندی شده توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر علیه این ویروس واکسینه می‌شوند.

غلامزاده فرد ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در طی یک دوره زمانی مشخص همه پاکبانان بر علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند اما سعی شده که ابتدا افراد مسن تر واکسن کرونا دریافت کنند.

غلامزاده ادامه داد: با آموزش های لازم به پاکبانان ، از آنها خواسته شده که با وجود دریافت واکسن کرونا ، به مانند گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت و از ماسک و دستکش در حین کار استفاده کنند.

وی عنوان کرد: لیستی از پاکبانان، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند که به شکل مستقیم  با زباله در تماس هستند به مرکز بهداشت داده شده و سعی ما این است که با نظارت بهینه، غیر از این افراد، احدی از سهمیه واکسن کرونا استفاده نکند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha