نظارت بر تاسیسات گردشگری و اقامتی خراسان رضوی افزایش یافت

مشهد- ایرنا- معاون گردشگری اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از افزایش نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری و اقامتی این استان برای پذیرش زائر و گردشگر در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی، یوسف بیدخوری در نشست با روسا و بازرسان جوامع حرفه‌ای اقامتی استان گفت: تاسیسات گردشگری و اماکن اقامتی این استان بیشترین رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارند و تمامی دستورالعملها رعایت می‌شود.

وی افزود: با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی رضایت از خدمات مراکز اقامتی استان افزایش یافته و شکایت‌ها در این زمینه کاهش یافته است.

معاون گردشگری اداره‌ کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی ادامه داد: کمیسیون‌های نظارت جوامع حرفه‌ای در دوره شیوع ویروس کرونا بر اماکن اقامتی نظارت دقیق داشته‌اند و این نظارت برای پذیرش مسافر در فصل تابستان افزایش یافته است.

وی گفت: با توجه به اینکه واکسینه شدن در حال انجام است، امیدواریم هر چه سریع‌تر فرآیند واکسیناسیون به پایان برسد و موج سفرها آغاز شود که در این صورت مشهد مانند گذشته، مهم‌ترین مقصد سفر در کشور خواهد بود.

بیدخوری افزود: مشهد بیشترین تاسیسات گردشگری و اماکن اقامتی کشور را دارد و در پساکرونا برای میزبانی از زائران و گردشگران آمادگی کامل خواهد داشت.

خراسان رضوی با برخورداری از بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ واحد تاسیسات گردشگری دارنده رتبه اول کشور در این زمینه است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha