تالارهای پذیرایی قزوین به صورت مشروط مجاز به فعالیت هستند

قزوین - ایرنا - رییس اتحادیه صنف چلوکبابی‌ها، تالارهای پذیرایی و رسته‌های وابسته شهرستان قزوین گفت: فعالیت تالارهای پذیرایی قزوین با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا تنها مشروط به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ۳۰ درصد ظرفیت این مکان‌ها است.

رضا عسگری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به مصوبه این ستاد و تاکید استاندار قزوین، فعالیت تالارهای پذیرایی و رستوران‌ها به شرط پذیرش معادل ۳۰ درصد ظرفیت و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی منعی ندارد و ساعت کاری آنها نیز تا ساعت ۲۲ تعیین شده است.

رییس اتحادیه صنف چلوکبابی‌ها، تالارهای پذیرایی و رسته‌های وابسته شهرستان قزوین افزود: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا اگر شروط بازگشایی در تالارها و رستوران‌ها رعایت نشود، این واحدها پلمب خواهند شد.

عسگری ضمن قدردانی از اعضای ستاد مقابله کرونا و استاندار و اتاق اصناف قزوین در جهت تلاش برای حفظ سلامت شهروندان،گفت: ستاد مقابله با کرونا بهترین تصمیم را در این زمینه گرفت چون با توجه به پایان رسیدن ماه مبارک رمضان و برنامه ریزی مردم برای برگزاری مراسم عروسی، اگر تالارها باز نمی شد مردم مراسم خود را در باغ ها و منازل شخصی بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می کردند.                                                وی افزود: این درحالی است که مراسم عروسی در تالارها با حضور ناظران بهداشتی و رعایت دستورالعمل ها برگزار می شود.

این مسوول گفت: در شهرستان قزوین ۴۰ تالار پذیرایی داریم که ۱۵ مورد آنها فعال هستند و تعداد میهمان ها هم از ۷۰۰ تا هزار نفر در سال های گذشته به ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر کاهش پیدا کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha